Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC - Magic Blue


Guest lilNoth

Recommended Posts

no, souhlasim, mě to jede...

1-70

2-110

3-150

4-195

5-240? (tachometr mě proměřuje cca 3km/h)

jinak ty mas asi z HDi, ne? a mám pocit, ze to je jedina možnost, jak ji tam nabastlit .. ted byla na polsku za nějakých 8000 ;) origo z RC

[upravil dne 18/5/14 00:45 od kolmi]

Ano ja tam mam z HDi 2.0 90koni kod skrine som pisal vyssie. V polsku je dlho na predaj z RCcka origo ale nemam peniaze. Pockaj, ako to myslis? Co je jedina moznost? Dat tam z HDi? Ale tak tato skrina bola menena v autorizovanom servise a v zaruke. A oni ju vymenili za HDickovu? Riadna kravina :(

[upravil dne 18/5/14 11:32 od lilNoth]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim to tak, ze jsem cetl nekde na forech, ze na rc dáš jen prevodovku z HDI a nebo originální .. no, takze nejlepsi varianta asi bude - našetři penize a kup origo, nějakou pouzitou např. z toho polska .. ;)

hmmm :D ti francuzi su hlavicky. Oni maju dobre veci ale proste sem tam nieco poriadne do*ebu :D

Inac Kolmi, ako je ovladana prevodovka? Tiahlami alebo lankami? Mal si to rozobrate tak asik vies... Kolko to asi stoji neh to vymenim a mam klud od rozheganej paky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, máme lanovody .. gti mělo táhla, tohle má lanka .. proto nejde na RC prevodovka z GTi, ikdyz ma stejnou spojku atd ...

ale cenu ti neřeknu, typuju tak 700-1000kč/ks ...

na gti jsem kupoval jedno táhlo, a stálo okolo 700 krátké a 900 dlouhé .. :) tak snad to bude podobný ;)

jinak na rc se často vychodí taková kost/kulisa (nevím,jak to nazvat) ktera je přímo až na převodovka, na kterou jsou napojený táhla .. i na mojí převodovce už to mělo celkem vůli, ale při řazení to nemá nějaký špatný vliv, jen je to další věc, která nám na autě dělá \"rozheganou paku\" :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, máme lanovody .. gti mělo táhla, tohle má lanka .. proto nejde na RC prevodovka z GTi, ikdyz ma stejnou spojku atd ...

ale cenu ti neřeknu, typuju tak 700-1000kč/ks ...

na gti jsem kupoval jedno táhlo, a stálo okolo 700 krátké a 900 dlouhé .. :) tak snad to bude podobný ;)

jinak na rc se často vychodí taková kost/kulisa (nevím,jak to nazvat) ktera je přímo až na převodovka, na kterou jsou napojený táhla .. i na mojí převodovce už to mělo celkem vůli, ale při řazení to nemá nějaký špatný vliv, jen je to další věc, která nám na autě dělá \"rozheganou paku\" :roll

a mne to brutalne vadi, jasne chapem. Nevies ako sa to vola? a ci sa to da kupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
Guest lilNoth
A aka bola dlha ta trasa ?
tam na fotke ti ukazuje, 61km. Inac myslim si, ze by som dokazal este aj menej ale nedokazem sa tak dlho presviedcat a jazdit pomaly jak pako. Kebyze dakto neveril mam dade ulozene aj video ako prepinam palubak...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest lilNoth
tohle Kolmi nikdá nedokáže :D
4,9 si myslim zeby sa na RC dalo ist. :P ale tak zase tu istu trasu som spravil aj cez 9 a to tiez si myslim, zeby sa dalo ist aj za 15 kebyze za to sadne ozajstny jazdec co vie krucic s volantom :blablabla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

od rana ma na ceste v Presove, kde sa stavia obchvat cakal v strede jazdneho pruhu cierny podstavec co drzi prenosne dopravne znacenie. Samozrejme v tme na neosvetlenej cestne extra "viditelny" Vysledok? Vana totalne out... nemate niekto nejake tipy kde ju zohnat? Samozrejme olej som menil pred dvoma mesiacmi takze aj toto potesilo... kurnik jak sa tu daju pridat fotky?! :(

Upraveno uživatelem lilNoth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe tak aj ty, okej otazka. Z akych vsetkych aut pasuje? Kolmi hovoril ze z 206 GTi nepasuje ale nejde mi to kua do hlavy... ved to je ten isty motor ew10j4 oproti ew10j4s... kokos to museli dat iny typ? Lebo mam na lane z 307 2.0 16v cize typujem ze to bude ten ew10j4 lebo ine 2.0 peugeot nerobil...

ty si skade zohnal? alebo si zvaral? Skoda ze neviem ako tu pripnut fotku... ja som svoju rozbil na kusocky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sa stalo ? 

 

Trafil som ten cierny podstavec co drzi prenosne dopravne znacenie, cely den lezal v strede jazdneho pruhu az aby som ja ho o jednej rano trafil... Hlavny tah v Presove a nikto to nebol schopny odpratat... zhanam novu vanu a nedari sa mi... :(

Mimochodom on sa zda maly ale postavte sa k nemu... od nervoch som ho tam skoro rozkusal

Upraveno uživatelem lilNoth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dosla mi vana cislo 10.1 9637093810 z P207 RFN 2.0 16V 100kw - 2001, samozrejme ze nepasovala. Aj ked je na 99,9% taka ista, preco? pretoze EW10J4 RFN EW7 ci EW10, nema olejovy chladic ale nas RC motor EW10J4s - RFK ma olejovy chladic takze chyba takato trubka-fitting zobu z vane, kde na vani je iba akasi predpriprava, sikovny frezar by to vedel vyfrezovat ale tak isto treba pouzit aj trubku co je vo vnutri vane a vedie ku vypustnej skrutke a tak isto RFK ma asi o 10mm dlhsi pindik, ktory meria hladinu oleja... inak vana v 206 RC ma cislo 16.1 9637093810 ... tak isto by tato vana mala byt na motoroch EW12 cize 2.2 16v... take male okienko ak by niekto chcel vanu zhanat robit... inak na RC stoji v pezote 383€ pred zlavou... samozrejme ako pisem sikovny frezar by tam vedel vyfrezovat otvor tak asi 19,8-20,0 milimetra aby sa tam pekne dal nasunut ten fitting o priemere 20,10mm a mozno poistit silikonom... snad niekomu pomozem :)

Upraveno uživatelem lilNoth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...