Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC - Magic Blue


Guest lilNoth

Recommended Posts

Guest lilNoth
Sakra, to je pecka !! :) Disky mám ve fázi před lakem a půjde na ně úplně stejný lak !! :) Jaký kod laku si dával ? ;) Nebo podle čeho si to nechal namíchat ?

Vypada to super !! :roker

Dakujem, snazil som sa no. Povodny plan bol svetlejsi odtien ale ked kamarat mi kupoval farbu bol tam isty problem tak, ze namiesali farbu skody superb http://simonscarspots.com/wp-content/uploads/2012/02/Skoda-Superb-Estate-2-0-TDI-CR-140PS-DSG-DPF-Elegance-Road-Test-Review-by-Oliver-Hammond-front-extra-2.jpg

nieco take, len mam viac metalizy pridanej. Ake gumy budes mat na nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest lilNoth
Super. Mám 205/40/17 :)

myslel som znacku, mozes vypisat vsetky gumy ake si pouzival a ako si bol spokojny ja si vyberam co a rozmyslam medzi Toyo T1R alebo Proxes 4 alebo mozno Pirreli P zero nero

sice Yokohama parada by bolo najlepsie riesenie ale trosicku drahe su :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na gti jsem měl p zero nero, zivotnost menší, ale za to měkka guma, sedělo to jako přilepeny ;) .. měl sem je 2x na tom aute. jinak ted mam DUNLOP sp sport .. a taky super :)

a nebo jsem koukal po regal racer .. ;):) ale osobni zkusenost s nima nemam, jen od kamaradu mam doporučení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest lilNoth
No, na gti jsem měl p zero nero, zivotnost menší, ale za to měkka guma, sedělo to jako přilepeny ;) .. měl sem je 2x na tom aute. jinak ted mam DUNLOP sp sport .. a taky super :)

a nebo jsem koukal po regal racer .. ;):) ale osobni zkusenost s nima nemam, jen od kamaradu mam doporučení :)

Lebo rozmyslam co tak sa kazdeho pytam. Nad pzerami som rozmyslal ale pojdem do Toyo T1R a kebyze boli peniazky tak proxes4 alebo yokohama parada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Až zjistší jak je to s těmi Brebmo brzdiči, tak napiš. Chtěl bych je tam dát, ale pokud to nepůjde bez podložek, tak na to prdím.

momentalne to riesit nebudem... mam prioritu tycky stabilizatora nasledne lave rameno mam bud vrici alebo otoc-tehlicu kolesa... neviem :( a tak chcem origo prevodovku vyriesit a az tak brzdy...

co viem tak pasovat budu len bude treba vacsie adaptery na brzdice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam se taky musím mrknout, jak budu v utery sundavat převodovku ... drnčí mi tam ty ochranný plechy výfuku ve spoji s tím, co kryje svody :D .. vůbec se mi to nechce dělat, protoze tam neni zadnej pristup :)

Jinak kola hezký, jen kdyby si to aspon umyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

padol za obed jeden kluc aby sme si vedeli vyrobit nejaky pripravok lebo pristup je tam exkluzivne na p*** :D vymena pruzneho dielu a este jemne zavarenie okolo stredoveho tlmica 5 hodin prace... aj s kupovanim noveho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u těch gum ještě změř prosimtě vzorek...

protože u mojí 195/45/16 1mm vzorku váží 0,25kg :) takže rozdíl mezi novou a sjetou je asi 2kg což je dost:D

jo a hoď ten údaj ještě do vlákna tuning/hmotnost kol díky :super

Je tam menší databáze hmotností různých kol a pneu

[Edited on 23/3/14 10:41 by joshiki]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u těch gum ještě změř prosimtě vzorek...

protože u mojí 195/45/16 1mm vzorku váží 0,25kg :) takže rozdíl mezi novou a sjetou je asi 2kg což je dost:D

jo a hoď ten údaj ještě do vlákna tuning/hmotnost kol díky :super

Je tam menší databáze hmotností různých kol a pneu

[Edited on 23/3/14 10:41 by joshiki]

Cize zimne Matadori vzor - 5,5 az 6,5mm

A nove letne Toyo... nevim kolko nove maju 8?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...