Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

znovu otáčkoměr 405 2.0 a 1.9D


Háček

Recommended Posts

Tak jsem dnes nad tím problémem přemejšlel a napadlo mě, co když vyměním snímač otáček co je na převodovce ? Resp.: vymontoval bych z moji 1,9d a namontoval z převodovky na 2,0 .. . Jen se tu ptám tak tu prosím nebásnit ohledně krabičky co tu už někdo vyráběl nebo co :D ..

Pro ty co nevědí o co jde : mám 405ku 1,9D a dal jsem tam budíky z 2,0 benzinu, ale otáčkoměr jediný nefunguje i když je zapojený.

[upravil dne 27/12/13 21:34 od Háček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j chápeš to dobře, právě sme tu před několika měsíci debatovali že se to dá nějak udělat mam i schema zapojení čehosi ale to sem ukazal elektrikářovi a on na mě koukal jak puk .. :D .. takže to zkoušet nijak nemam, ok .. diky za odpověď K3nny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 . co když vyměním snímač otáček co je na převodovce ?

snimac na prevodovke ti snima otacky poloos / nie motoru / , cize skutocnu rychlost auta a prejdenu vzdialenost ti prepocita tachometer ....

Resp.: vymontoval bych z moji 1,9d a namontoval z převodovky na 2,0 .. . nemusi sediet udaje ......

1,9D si berie otacky motoru z alternatora so svorky W priamo do pristrojovky , kde je prevodnik , aby sa spravne chybala rucicka....

2,0 benzinu si berie otacky bud z rozdelovaca , alebo RJ ECU , cize aj spracovanie signalu je ine......

ak menis pristrojovku kvoli vadnemu otackomeru ako vadnemu systemu , tak ich vzajomne porovnaj aky je rozdiel v budikoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 let později...
V 28. 12. 2013 at 10:53, vladosr napsal:

1 . co když vyměním snímač otáček co je na převodovce ?

snimac na prevodovke ti snima otacky poloos / nie motoru / , cize skutocnu rychlost auta a prejdenu vzdialenost ti prepocita tachometer ....

Resp.: vymontoval bych z moji 1,9d a namontoval z převodovky na 2,0 .. . nemusi sediet udaje ......

1,9D si berie otacky motoru z alternatora so svorky W priamo do pristrojovky , kde je prevodnik , aby sa spravne chybala rucicka....

2,0 benzinu si berie otacky bud z rozdelovaca , alebo RJ ECU , cize aj spracovanie signalu je ine......

ak menis pristrojovku kvoli vadnemu otackomeru ako vadnemu systemu , tak ich vzajomne porovnaj aky je rozdiel v budikoch

Ahoj, opravdu si 405 1.9D bere údaje pro otáčkoměr z altíku? Myslel jsem si že má na setrváku zezadu od kabiny čidlo se třemi dráty. Rád bych si otáčkoměr rozchodil, tak beru každou radu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...