Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diaľkový ovládač


mario_liptov

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Nie,motoricky ovládané piate dvere na 2008 nie sú.Lenže,po odomknutí vozidla ďiaľkovým ovládačom sa piate dvere ešte musia odomknúť mikrospínačom umiestnený v mieste úchytu pri otváraní.Aj som mal špinavé ruky,keď som nedával pozor a pri nahmatávaní spínača na odomknutie som šáhol viac vedľa.Takže tiež nad týmto uvažujem.Ešte doriešiť samovoľné otvorenie vzperami po odomknutí a mohlo by to byť zaujímavé.Najmä keď má človek plné ruky....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Automaticke otvaranie tohoto sposobu fungovat na nasom auticku nebude. Je tam maly priestor na vlozenie pruzin. Bolo by potrebne vymenit tlmice, ale neviem ci su take. Bolo by treba asi premiestnit uchytenie. Bavil som sa o tom s chlapikom, ktory to montuje a potvrdil mi to ze sa to neda...

Ak to aj napriek tomu niekto dokaze urobit, dajte vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím všechny 

chtěl bych se zeptat na to otvírání kufru tím tlačítkem pro rozsvěcení světel píšete že vám to jde já mám 2008 1,2 pure tech 60kw rok 2018 srpen a v Havířově U Peugeot Tichý se s tím technik hrál 2 hod na jejich autě ale nedokázal to prí tam nějaké funkce přepnout jdou (neřekl jaké ) ale otvírání kufru nejde … jde to na tomhle modelu vůbec nebo ne  poradí někdo jak na to ……...,nekdy mi to připadne jako by ti technici se ani o nic nezajímaly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...