Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz na okruhu - autodromu?


Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Ludweek

zni to velmi zajimave...do toho bych sel :super urcite to dejte na hlavni stranu P-C jako anketu..tady je to celkem ztraceny :roker

jj anketa, a? zjistíme zda se najde těch Jirkou navrhovaných 50 lidí :myslim:papa

to doufam, ze se najde... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Kua kua (dneska moje oblibene souslovi :) ) To je naprosto sqjelej napadik. Uz se tu o tom mluvilo asi 2x ne.li vickrat, ale vzdycky to upadlo v zapomeni, ale mam dojem, ze pokud se do toho Jirka vlozi a nas bude dost (kolik vlastne by bylo potreba, aby to bylo pro sponzora zajimave?) tak si myslim, ze to vyjde :)

Ja jsem kazdopadne uplne pro a pro a pro!!! A jeste jednou pro nebo radeji 405x16 PRO! :D:roker

BTW: vitam Doda do rodiny postizenych syndromem T16 :papa:papa:papa

Text

Moc děkuji, za milé uvítání v rodině T16 :papa a těším se, až se uvidíme a podiskutujeme na táma \"Krocení 200-hlavého stáda plnokrevních koníků pod kapotou lvího šampióna PEUGEOT 405 T16\"

Škoda, že jsi nebyl na srazu. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Původně zaslal: Vertex

:) Neřekl jsem to přesně, Mýto ještě jde, dál už bych nejel, Sosnová je už moc. Autodrom je taky v Mostě, zkusím zjistit ceny za pronájem

V Mostě je krááásnej okruh to by bylo možná ještě lepčí :super

A což teprve takový Brněnský okruh. To by bylo. To bych mohl i za poplatek nechat přistavit závodní vozy Ford Fiesta, Ford Puma a dokonce i Porsche jezdící ve třídě Grand turismo. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

:) Neřekl jsem to přesně, Mýto ještě jde, dál už bych nejel, Sosnová je už moc. Autodrom je taky v Mostě, zkusím zjistit ceny za pronájem

Tak jsem si to dal vyhledat a ejhle:

a) Trasa: Chomutov - Vysoké Mýto

Celková délka trasy: 255,7 Km

Doba jízdy: 3:51

b) Trasa: Chomutov - Sosnová-autodrom

Celková délka trasy: 103 Km

Doba jízdy: 1:54

Já osobně bych nejraději Vysoké Mýto (a rád se tam s Tebou uvidím), jen mě udivilo, že podle Tebe je Mýto blíž než Sosnová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

A což teprve takový Brněnský okruh. To by bylo. To bych mohl i za poplatek nechat přistavit závodní vozy Ford Fiesta, Ford Puma a dokonce i Porsche jezdící ve třídě Grand turismo. :super

Heh nóóó a kolikpak to tam vyjde?

Koukal sem na most a celej den je za 25000,-

Já vim je to pálka ale na to že máš komplet celej okruh pro sebe to je dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vubec by mi nevailo, kdyby se nas seslo treba jen 10. Tech 2500,- je ted pro me jedna nadrz. Tu dokazu ozelit. A je pravda, ze bych ji tam stejne projezdil. A ne jednu :D videl bych to tak na 2-3 :D :D takova nadrz na 450km je super, ale beda, jak se tomu nalozi :( to je pak takovej hukot, ze ani zavzdusnovaci hadice nestaci vyrovnavat podtlak a z nadrze se stava neforemna zcucla vec :D

DoDo: na sraz nebylo jak dojet - respektive cim - teda spis nebylo proste tecko no... Deravej chladak <- vylet do pole ;) a uz vic jak mesic stojim. Nicmene dneska (vcera vlastne) za asistence DJ Booma jsem to zapatlal a snad to do konce vikendu dam dohromady a vyrazim zase drandit prazske ulice :D Abstak je pekny sviňstvo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky klíďo za ten okruh ty prachy dal ale koukni se na stránky platíš dál za asistenci, toalety, atd.

Ono se to do padesáti nasčítá.

Na ten chladič sem zvědavej ale vypadá to že bude držet fpoho.

Mam dojem že budem mít auta stejně zpojízdněný tak vyrazíme směr Srbsko ne? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem zmeškal folii v Plzni mě mrzelo, takže na folii, školu smyku a motokáry bych přijel. Bude to sraz na jeden den nebo na dnů několik (poblíž kemp, chatky apod.). Na těch motokárách se asi dobře vyblbnem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych jel taky rad, otazkou je jen kdy... V sobotu jsme byli na Sosnovy, 9. 10. jedem jezdit na Písek, tak kdyby to casove vyslo... :) A kdyby to nebylo jen pro ty naše Žabáky, věděl bych i o dalších, co by přijeli (BMW) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takovej malej poznatek ze Sosnový - posledně nám chtěli dodatečně účtovat 27 tisíc za poničení trati... To se mi hodně nezdálo - na počátku dali nějaká pravidla, ta se dodržela, a na konci nám řekli např. že se nesmělo najíždět na ty \"obrubníky\" uvnitř zatáček (prý jsou plastové - nechápu, kdo může takovou kravinu dát na okruh, pokud je to pravda) atd., takže jednání napřed fajn, později docela na prd. V Písku jsou vstřícnější a když jsem byl sondovat v Mýtě, tak byli taky docela vstřícní, pronájem na den prý cca 30 tisíc, nevím, jestli včetně motokár nebo bez (asi spíš bez), každopádně jsem byl od povolení k té silnější káře asi 17 setin vteřiny, takže to už by se zvládlo:P

EDIT: A pokud jde o ten Most, tak to mi nepřijde jako moc dobrý nápad. S Mýtem nemůžu srovnávat, ale ve srovnání se Sosnou má hrubší povrch, pokud by se tam jezdilo autama, tak běžné gumy roztrháte za pár kol (pokud si neodpustíte sem tam smyk), okruh je to velmi rychlý a neřekl bych, že většina z nás má na to dost silná auta. V Mostě bylo jakž takž použitelné tak BMW 328i nebo Renault Clio Sport na slikách... Další věc je, že se to tam těžko uhlídá, posledně jsme byli s Robertem (majitel a šéfredaktor Tuning Magazinu) a pár dalšíma na tom volným dni a Speedy se nevyhnul kolizi s Octavií Cup, takže ani s profíkama na trati nebylo jendoduchý uhlídat shluky aut...

[upravil dne 26.9.05 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...