Jump to content

zajímavé aplikace pro Android

skuci
 Share

Recommended Posts

Věnujte prosím pozornost tomuto článku:

https://dotekomanie.cz/2021/03/nelze-spustit-aplikace-v-androidu-nabizi-se-docasne-reseni/

Mám na mnoha firemních telefonech vyzkoušeno, že problém opravdu je a řeší ho aktualizace aplikace Android System WebView (v Obchod Play). Netýká se Huaweie a podobných sraček, na které je uvaleno embargo USA a nemají tedy podporu od Google.

• 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Pro toho kdo se nachází v lokalitě kde je slabší signál 4G a telefon se drží Edge, mám skvělou Appku. Jmenuje se Force LTE Only kde si můžete zvolit, přes jakou síť má být telefon připojen. Jestli jen 2G, 4G, kombinace 4G a 5G apod. Jelikož je dnes technologie VoLTE tak není problém nastavit napevno 4G a člověk nemá strach, že se mu někdo nedovolá. Po nějaké době rozčilování úžasná věc. Jedu tak už cca týden a paráda. 

Nejlepší je nasilím držet slabé 4G a do toho použivat voLTE, to pak je hovor jak s rozbitým robotem   To prostě nefunguje

před 2 hodinami, MotoMoto napsal:

A nedá se to nastavit přímo na telefonu bez apky?

Asi dá, ale když máš APPKU která ti zapne hned bez hledání v nastavení tak je to IN, a navíc ti ta appka v telefonu dělá ruzné IN věci, třeba odesílá někam to co píšeš :D:D

před 1 hodinou, HanysR napsal:

@MotoMotoBez aplikace se to nastavit nedá. Pouze 4G ne. 

@Radek Hurvajz Zatím se mi nestalo co popisuješ s robotem. Zato něco dělat na Edge, to opravdu funguje 😉

Tak na EDGE to fakt nejde. Ale ja měl zapnuty voLTE a mame tu slabý signal 4G a fakt mi hovor padal a mutoval, slyšel jsem každý druhý slovo, pak mi operator řekl abych voLTE vypnul, že při slabším signalu stojí zaprd, jako fakt mi to řekl. a od ty doby jsem měl klid.