Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zajímavé aplikace pro Android


skuci

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
Návštěvník

Pro toho kdo se nachází v lokalitě kde je slabší signál 4G a telefon se drží Edge, mám skvělou Appku. Jmenuje se Force LTE Only kde si můžete zvolit, přes jakou síť má být telefon připojen. Jestli jen 2G, 4G, kombinace 4G a 5G apod. Jelikož je dnes technologie VoLTE tak není problém nastavit napevno 4G a člověk nemá strach, že se mu někdo nedovolá. Po nějaké době rozčilování úžasná věc. Jedu tak už cca týden a paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je nasilím držet slabé 4G a do toho použivat voLTE, to pak je hovor jak s rozbitým robotem   To prostě nefunguje

 

před 2 hodinami, MotoMoto napsal:

A nedá se to nastavit přímo na telefonu bez apky?

Asi dá, ale když máš APPKU která ti zapne hned bez hledání v nastavení tak je to IN, a navíc ti ta appka v telefonu dělá ruzné IN věci, třeba odesílá někam to co píšeš :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

@MotoMotoBez aplikace se to nastavit nedá. Pouze 4G ne. 

@Radek Hurvajz Zatím se mi nestalo co popisuješ s robotem. Zato něco dělat na Edge, to opravdu funguje 😉

 

Tak na EDGE to fakt nejde. Ale ja měl zapnuty voLTE a mame tu slabý signal 4G a fakt mi hovor padal a mutoval, slyšel jsem každý druhý slovo, pak mi operator řekl abych voLTE vypnul, že při slabším signalu stojí zaprd, jako fakt mi to řekl. a od ty doby jsem měl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...