Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zajímavé aplikace pro Android


skuci

Recommended Posts

před 33 minutami, Weri 605 napsal:

Využíváme oba sd kartu a na rovinu, rovnání v PC je snazší jak v mobilu..., to ale apky asi neumí přetáhnout tak jak je to nahraný na kartě....., co.....?

Takže ti nejde o muziku přehrávanou online "živě" v reálném čase z internetu nebo o její stahování do telefonu, ale o přehrávání něčeho co máš uspořádané a uložené někde v počítači a/nebo na SD kartě (a skutečně na SD - asi jako poštovní znamka, nebo je to micro SD velikosti nehtu na malíčku která se vejde i do mobilu?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😂 ani se ti nedivim....

Takže: mám na sd kartě řekněme 400 písniček, který bych si ráda roztřídila do ňákejch "skupin", který bych si mohla přehrát... nechci žádnou muziku kupovat, ani stahovat....

Ale čekala bych, že přehrávání půjde i u zamčenýho telefonu a půjde to i bez wifi a dat - při letovém režimu.... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jednoznačně Player Pro free verze do začatku, pak koupit. Je česky, podporuje slozky, je uzivatelsky privetivej, umi ovladani na zamykaci obrazovce, neni co rešit, neznam lepsi prehravač. Odkaz na Free, Pro pak stoji 105kč

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerprotrial&hl=cs&gl=US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dplayer+pro

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud nechceš stahovat tak potřebuješ streamování (spotify, deezer, tidal atd) - Toť pokud nechceš vůbec nikde stahovat. To zase ale stojí peníze. Pokud si tím myslela nechceš stahovat v Mobilu ale z PC do Mobilu ano, tak potřebuješ Offline (nepotřebuje žádné připojení) přehrávač. Pak doporučuji např PowerAmp. Je to super aplikace ale stojí peníz. Problém je, že někdo má rád to a druhý ono. Nejjednodušší je zkusit stahovat a co nevyhovuje tak pryč. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit jelikož se čím dál častěji ubírám k poslechu zahraničních online rádií na telefonu a hledám něco opravdu všestranného. Pochopitelně na Droid platformě.

Doteď využívám apku VRadio, která je sice super ale ať dělám co dělám, nenabízí mi větší možnosti respektive nastavení většího objemu velikosti načítaní do vyrovnávací paměti a tohle mě když lítám po fabrice, kde je všeude kov je někdy dost omezuje o připojení jako takové nejde, mám neomezená data a kde mi nejedou data tak tam jsem pokryt firmení wifi sítí.

Potřebuji možnost nahrávání online, větší než 60sec přednačtění do vyrovnávací paměti, RDS je už dnes snad i standartem, jazyk apky je mi fuk.

Používate někdo něco takového?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Weri 605 napsal:

😂 ani se ti nedivim....

Takže: mám na sd kartě řekněme 400 písniček, který bych si ráda roztřídila do ňákejch "skupin", který bych si mohla přehrát... nechci žádnou muziku kupovat, ani stahovat....

Ale čekala bych, že přehrávání půjde i u zamčenýho telefonu a půjde to i bez wifi a dat - při letovém režimu.... :)

 

Samsung Music    Můžeš si vybrat poslech podle INTERPRETA , SLOŽKY, ALBA nebo celý seznam co máš v telefonu podle abecedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na přehrávání hudby ať už z SD či interní paměti v telefonech využívám JetAudioPlus, při zamknutém displeji, můžeš přeskakovat, ovládat skladby a pohyb, plně si to rozumí i s tlačítky na kabelových sluchátkách s ovládacími centry (já vím, jsem staromodní ale mě ty bezdráty nikterak nezaujaly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouhý zkoušení včera večer až dneska ráno....

Já asi nemám problém s ničím... ale asi nejvíc vyhovuje obyčejnej Samsung Music...

Bohužel nejde ale u žádný apky rozdělit (nebo to neumím) ten přístup na úložiště.... člověk by rád hudební apce povolil přístup jen k hudbě a né k fotkám......... a už vůbec né k celýmu úložišti..... - to ale asi neexistuje..., co....?

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K fotkám chce přístup proto aby ti mohla ukazovat obrazky Alba který vybíráš nebo posloucháš, tvoje fotky nikam posilat nebude, vubec bych se toho nebál.

A přístup k uložišti mít musí, jak jinak by se k tý hudbě dostala když hudba je v uložišti.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, HanysR napsal:

 Ty pracuješ u tajné služby? :D

Já ne..... 😅

Ráďo já myslela, že třeba rozlišujou, jestli jde o sd nebo paměť telefonu.... ne celý uložiště..... pak taky sem myslela, že fotky mu zatrhnem... nepotřebujem vidět obrázek alba.... a nemám jistotu, kam všude "ta apka" vleze, když jí povolím celý úložiště.... teee složitý... 😔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jako kdyby jsi zakazala aplikaci Telefon přístup ke kontaktům.

Appka potřebuje přstup k uložišti protože tam hledá hudbu, najde ji, seřadí, podle interpreta, alba, žánru, vydavatele a všeho co je v tagu zapsáno. Bez toho nenajde nic a nepřehraješ si taky nic protože při prohledavaní složek na tebe vybafne že nemá přístup k uložišti.

Nasledně potom jde vybrat složky v nastavení ke kterým bude čmuchat a ostatní nechá na pokoji, ale přistup k uložišti jako takovému prostě potřebuje, i kvuli te jedníé složce

 

No a na závěr k té paranoie kam ta appka vleze, co mysliš že bude dělat s tvýma fotkama? Tu appku uživa miliony lidí, v ty hromadě fotek co pošle do CIA a FBI bych tě nechtěl hledat :D:D

Fakt je to zbytečná obava, ale zakazat je mužeš, to jo, ovšem uložiště ne

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo... juknutím na recenze asi počkám, až jestli si po aktualizaci odstraní chyby... :) pam na to kouknu ;)

 

jinak já použivám telefon relativně na kde co a ňák to neřeším, ale někomu ten přístup do "celý paměti" prostě vadí a rád by to ňák obešel a nebo vyřešil.... Ale asi to nepůjde no.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Věnujte prosím pozornost tomuto článku:

https://dotekomanie.cz/2021/03/nelze-spustit-aplikace-v-androidu-nabizi-se-docasne-reseni/

Mám na mnoha firemních telefonech vyzkoušeno, že problém opravdu je a řeší ho aktualizace aplikace Android System WebView (v Obchod Play). Netýká se Huaweie a podobných sraček, na které je uvaleno embargo USA a nemají tedy podporu od Google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...