Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

806 sedacky


slopperjoe

Recommended Posts

Ahoj,známý mi dal dvě přední sedačky (nevím z čeho),ale jsou velmi podobné originálním.Spodní nevhodné úchyty jsem odstranil a po čtyřech hodinách práce na jedné sedačce,jsem vyrobil mezikus.Mezikus (má tvar písmene H z jeklu 10x20)je k sedáku zespoda přišroubován do děr po odvrtaných nýtech.Přední část - packu-jsem na mezikusu přivařil.Sedák nasadím stejným způsobem,jako originální sedadlo.Pak sedák posadím na podlahu a stejnou packu,jako je vpředu,nasadím do úchytu dozadu,a dvěma šrouby(na každé straně) ji přišroubuju na mezikus.Packy jsou pak rozepřeny a sedák nemůže vypadnout.Packy jsem vyrobil ze čtverky plechu a dopilování přesného tvaru je nejzdlouhavější.Montáž-demontáž do auta trvá asi deset minut,přístup zezadu k packám je pohodlný.Navíc sedáky mají svůj originální pojezd dopředu-dozadu.Mezikus jsem natřel šedou barvou,takže na první pohled není poznat,že sedačky nejsou originál.Ti,co chtěli za třetí ředu sedadel 17 000.- asi ze mě radost mít nebudou!

A teď k původní otázce:v bazaru jsem na jedné 806 viděl ve třetí ředě na levé straně \"jednosedák\" a na pravé straně \"dvojsedák\",jestli to bylo originál - nevím,ale viděl jsem to.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...