Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední ofuk okna pořád fučí


Pan_Vetvicka

Recommended Posts

Jak to tak bejva kdyz mám někam odjizdet auto začne vymejslet:aut

Ve vláknech jsem nic nenašel ale třeba mate někdo zkušenost.

Přední ventilátory ty co ofukuji přední sklo při nastartování automaticky naskočí a bezi nedají se vypnou, a tlačítko na panelu klimi s tím nic neudělá. Zbytek ovládání ventilátoru řidiče a spolujezdce funguji normálně.

Panel klimatizace jsem vydal rozebíral pročistil kontakty jak na svorkach tak i pod gumou na senzorech u desky a pořad nic takže asi bude chyba jinde.

Ráno za světla ještě prohlídku pojistky.

Nějaké rady prosím ?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ake ventilatory? Na ofuk skla a celkovo na vhananie vzduchu do kabiny je len jeden ventilator.

Nerozumiem trochu.

Ventilator bezi naplno, a neda sa nijako vypnut? Ked vypnes panel ovladania tlacitkom OFF tak ventilator bezi stale? Ked uberas na rychlosti ventilatora tak sa zhasinaju segmenty na displeji?(tie listy vrtulky). Ak toto vsetko funguje a ventilator ide stale naplno, tak je odvaleny modul regulacie rychlosti ventilatora. Vacsinou je odvaleny tranzistor v takomto pripade.

[upravil dne 22/12/13 11:50 od jofo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie vo ventilatore ale v regulatore. Ked das dole kryt nd spolujazdcovimi nohami tak uvidis taky zeleny konektor do ktoreho idu hrube vodice a tenke. Je to prisrobovane dovnutra vzduchoveho potrubia. Bud si zozenies druhy tranzistor za par korun, alebo cely regulator niekde na vrakaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobnú závadu. Prestal ísť ventilátor kúrenia, no na ovládacom paneli sa dalo všetko regulovať, len ventilátor stále nešiel. Po nejakom čase sa mi rozbehol a vznikol ďalší problém, že zase nešiel vypnúť ani po vypnutí motora. Bol som mimo domu a nyše sa to stalo asi o 22:00 takže po tme niečo hladať bol problém. Tak som odpojil hlavnú batériu ale ventilátor stále šiel až kým nevybilo druhú batériu. Potom som si dorobil vypínač na kábliku aby som naň dočiahol a tak som používal ventilátor manuálne podľa potreby. Až kým som sa na tomto fóre nedočítal čo múže byť na príčine, kde sa to nachádza a ako to vyzerá. A tu som si to objednal: http://www.automedik.sk/autodily.html?path[]=1357089&path[]=1357142&path[]=1357814&path[]=1363850&path[]=1393391&path[]=1448982&am p;product=32364

Od vtedy je to opäť v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...