Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOSERVIS PEUGEOT Nečas Zábřeh - jaké máte zkušenosti?


Recommended Posts

Ale houby, prostě to napojil a dělal na druhým autě. Akorát si vždycky odskočil k mojemu. Však tam zajeď a uvidíš, vždyť to máš 5km, takže kdyby jsi jel zbytečně, tak nic neztratíš.

Nebo tam zavolej a domluv se.

[upravil dne 28/5/14 01:18 od Laďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Nechával jsem tam měnit na P206, 1.4HDI (2006) přední ramena, zadní tlumiče, geometrie přední nápravy a palivový filtr. Oceňuji že si na mě našli čas a doslova mě vmáčkli mezi spousty oprav. Jelikož jsem vyjímatelně auto nepotřeboval celý týden tak to šlo. S přístupem jsem byl spokojen, kvalitu práce nedokážu posoudit ale snad ok. Vracel jsem se tam po ujetí 20-ti km s tím, že je mírně nakřivo volant. stane se, hned mi to srovnali a ok. Po výměně paliváku autu padala nafta. Jel jsem to tam tedy řešit (mám to tam 50km daleko). Nakonec se ukázalo, že problém je t tom balonku na ruční dopumpování nafty. Já ho nikdy nepoužil a zřejmě jak s ním po výměně pumpovali a byl už starý tak se tam někde mezi ním a hadičkou udělala škvíra. Oprava by prý vyšla na 3000 Kč (musí se prý  měnit komplet hadičky jejichž je balonek neoddělitelnou součástí), takže to stáhli svorkou a zdá se že je to ok. Ani si za to nic neúčtovali a opravili něco za co vlastně ani asi nemohli a stalo by se to i tak. P5ístup mi tedy přišel ok a s opravou celkově jsem byl spokojen.

Práce 3x335 Kč (+ DPH). Cena jednotlivých dílů byla ale cca 2,2 - 2,7x vyšší než internetové ceny. Palivák 1900 Kč + DPH apod.

Upraveno uživatelem hrasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je jasné že servisy si nějak vydělat musí, o tom žádná. Získávání zkušeností a nákup vybavení není asi zrovna levná věc. Ale raději bych asi v dnešní době viděl na faktuře ceny za materiál víceméně stejné jako jsou ceny těch stejných dílů na internetu a k tomu klidně drahá cena za práci. Každopádně se servisem Nečas spokojenost. Líbí se mi jejich přístup. Super že můžete probrat co potřebujete přímo s lidmi v dílně. Určitě jsem tam nebyl naposledy...

Upraveno uživatelem hrasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby kdyby .....mají svého smluvního dodavatele a s tím se pojí záruka na díl, doprava,distribuce,reklama

 

to ,že ti sdělí na dílně své know-how,je pozornost podniku.

 

Jinde tě šoupnou do čekárny a máš po ptákách ,navíc to ,že se motáš na dílně ,je proti bezpečnosti práce. Je to vyhrazený prostor pro opravy ,kde nemáš co dělat a o cokoliv zavadíš,shodíš,z nedbalosti zničíš,šlápneš do kanálu ...kdo za to asi bude moct...? Ty a majitel,který tě tam pustil. Obecně musí mít podnik  pojistku,ale to je věc nad rámec ,řešit něco takového .

 

Internetový ceny si klidně dopřej sám,když si to svépomoc opravíš na svý triko.

V ceně opravy máš práci mechanika,což je opravdu v lidové hladině, nájem prostor opravy, plat toho ,kdo to vede , pojištění prostor a služby. Že to tam nevidíš na faktuře je proto ,že neděláš finanční rozvahu a účetnictví podniku a víš o tom kulový.

Pokud by tam zavedli internetový ceny,tak by to mohli rovnou zabalit,na to že suplují autorizák ,by se z nich stala druhořadá dílna u nájezdu a pracně vybudovaná pověst by šla  do kopru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zase není až tak pravda ,a taky to není dogma ,ale to je vedlejší ..na internetové ceně je zase závislá doprava a smluvní přepravce,z toho je zisk

 

názorný příklad za vše je nová guma na Xm ,sháním do páru tu samou a co mi vyjedou int.vyhledávače ....? 3x prde..e nízkých cen a dostupnost O O O prd.

 

Protože ten sevis vede někdo soudný , tak má spolehlivého dodavatele ,který ho kyvadlově zaváží ,aby byl zákazník spokojený a měl to hned, ne až to někdy příjde  .....a zákazník si nechá pro 5kč koleno vrtat....... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesrovnávej jabka s hruškama. V hospodě přidju, sednu si, dám se knedlo vepřo zelo, PLATÍM knedlo vepřo zelo. A ne, fakt by mě nezajímalo, kolik do toho stála kližka, kolik voda do omáčky a kolik 45 minut času kuchaře z učňáku ... V servisu buď přijedu s vlastním dílem (ale těch je zdá se málo, žalostně málo) a platím jen namontování (PRÁCE) a nebo přijedu s problémem, nemám díl, neumím namontovat  > platím díl (materiál) a práci (namontování). To jen pro pořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Mněl jsem problém s výkonem motoru. V autorizovaném servisu (OL) a u Fajtla – OL, mně řekli, že to bude hodně pravděpodobně turbem a hned mi vyčíslovali cenu opravy – no nebila nízká. Do servisu Nečase mám tak cca 70km,ale vůbec nelituji, že jsem tam zajel – jsou to opravdový profesionálové co se tyče práci, tak též s přístupem k zákazníkovy, cenově jsou taky v pohodě /můžete u nich stát jak opravuji vaše auto a vidíte, jak makají – každá minuta je zasloužena…). Nakonec ta oprava stala cca 5 000Kč (špatné  dávkovaní vzduch – výměna. Už jsem najel cca 2000km a je to v pořádku – žádná hláška atd.). Ještě k Fajtlovy (OL) – nebrat (možná příště napíšu mou zkušenost) Rozhodně doporučují Nečase i když volných terminu je tam málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...