Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOSERVIS PEUGEOT Nečas Zábřeh - jaké máte zkušenosti?


Recommended Posts

jj..já když jsem k němu přijel na diagnostiku - antipollution system faulty - tak taky nechtěl nic zaplatit...za vymazani zavad a za aktivovani nejakejch funkci...jsou suproví...a to, že můžeš bejt u opravy je sice samozřejmost, ale u nich je to ještě podložený tím, že i říkaj co zrovna dělaj...mají proto i na 2 - 3 týdny plno s objednávkama...ale stojí to za to...k superdokonalosti ještě chybí, aby zvládli nahrát češtinu za rozumný peníze :-D...Aspon by měli ještě víc spokojenejch zákazníků...a vydělali by si :D...ale ne, neměnil bych, i kdybych to měl k nim 200 kiláků, tak tam pojedu (teď cca 5 :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou skvělí, oznámil jsem závady a Nečas šel \"skrz auto\" tak systematicky a odborně, až jsem hleděl. Celou dobu jsem u auta byl, mluvili jsme o všem možném… zkrátka moc fajn. Jen škoda, že to mám tak daleko.

Co mě ale štve je fakt, že už nějakou dobu neodpovídají na e-maily a slečna na telefonu mi půl roku tvrdí, že mají úplně plno a mám smůlu, že mám zavolat za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem e-mail sice neposílal,ale s objednáním fakt problém není. Mě vzali vždycky max. druhej tejden. Jinak kdo tam jezdí více let, tak si jistě všiml, že tam že tam došlo k obměně slečen za pultem. Vzhledem k tomu že tam jezdím více let,tak u té staré jsem byl zvyklý, že vždycky když jste čekali na opravu, tak vám udělala kafe. Ta nová co tam mají teď, bohužel kávu neuvaří. Ale to je jen tak na okraj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...