Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOSERVIS PEUGEOT Nečas Zábřeh - jaké máte zkušenosti?


Recommended Posts

jj, přesně, mám to k nim daleko, takže nejen že se mi nevyplatilo auto tam nechat a jet dom a zas další den pro auto jet, ale navíc jsem u toho s mechanikem dobře pokecal, mimo jiné i o motorkách :D je to jak jsem zjistil taky biker.

Navíc při repasi neopravuje jen vadné díly, ale řeší i konstrukční nedostatky, ale o tom by líp řekl p. Nečas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem z tama přijel...vyměňoval mi zadní světlo a nic za to nechtěl...

i kdysi dávno, když jsem tam přijel, aby mi vymazal závady, tak si nevzal nic...

jsou fakt super...Martin je skvělej, je z těch mechaniků asi tak nějak nejchytřejší a nejšikovnější...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ne. Už jsem to navrhoval před lety, opakovaně, ale nemají zájem. Nedivím se.

Ceny mají rozumné, nikoli nadsazené, aby mohli ještě poskytovat slevu.

Zákazníků mají přiměřeně dostatek, není nutno dělat velkou reklamu.

Jejich nejlepší příspěvek je jejich existence a normální práce. Za rozumné peníze přivedou auto do dobrého původního stavu, tedy nikoli tuning ani zvláštní úpravy.

Už dříve jsem napsal takovou charakteristiku, tak ji teda zveřejním:

Dlouho je už znám, proto si dovolím ještě několik informací:

- je to rodinný podnik. Když se snažili přijmout cizího zaměstnance, tak byly problémy s kvalitou práce, poctivostí, výší mzdy a taky tím, že někdy je té práce málo, pro mnoho lidí. Už to zkoušeli.

- je lepší být zavalen prací, než občas nemít práci a ještě platit cizího člověka.

- musíme si uvědomit, že to není dobročinný podnik, ani kouzelný dědeček, ani zlatá rybka. Jsou to 3 pracovníci (snad majitelé, nevím) a sekretářka a snaží se uživit se poctivým (dlouhodobě poctivým) způsobem. Z toho plyne několik závěrů, které my, jako zákazníci, musíme akceptovat:

- dělají takové opravy, za které mohou vzít plnou záruku. Tzn. neradi repasují díly, protože za půl roku se jim zákazník vrátí se stížností, že už to zase nefunguje - a s pocitem, že do servisu musí znovu, tedy že to nebylo uděláno dokonale. Typickým příkladem je vyčištění krokového motoru, atd. Statistika a zkušenost jim už ukázala, že takové nedokonalé opravy nejsou dobré pro zákazníka, ani pro servis.

- neradi dělají, nebo vůbec nedělají neautorizované úpravy, tedy takové, které nemusejí vyjít a bude z toho zklamání.

- musíme si uvědomit, že je pro ně milejší např. repase zadní nápravy, s jistým a kvalitním výsledkem, než ty samé hodiny strávit nejistým bádáním, nad \"tuningovou\" úpravou. Denně se setkávají s lidmi, kteří nemají nadbytek peněz (asi my všichni), takže na nepotřebné čančání se koukají špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takových servisů je bohužel málo....

jezdím k bratránkoví ,který ma obdobný přístup k zákazníkum....

jěště jim třeba počka s platbou za práci do výplaty ,nebo když je to větší částka tak klidně na 2x nebo 3x...

to dělá lidem ,který zná....

když se něco posere,nikdo není 100% tak to opraví na svoje náklady...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takových servisů je bohužel málo....

jezdím k bratránkoví ,který ma obdobný přístup k zákazníkum....

jěště jim třeba počka s platbou za práci do výplaty ,nebo když je to větší částka tak klidně na 2x nebo 3x...

to dělá lidem ,který zná....

když se něco posere,nikdo není 100% tak to opraví na svoje náklady...:roker

ano, takových servisů je skutečně málo, proto do tohoto servisu jezděj lidi klidně i 100 km, takové má renomé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...