Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lehká bouračka


kokeš 25

Recommended Posts

Zdravím všechny asi před týdne mi přítelkyně s mojí peugeotem 307 uklouzla na náledí a narazila do obrubníku disk je uplně k.o. nic nevzpadalo ohlé tak jsem to dal na geometrii tam mi udělali zbíhavost ale řekli mi že je tam něco ohlé že je kolo nakřivo a odklon nejde štelovat a když jedu rychleji cca 100 km tak mi něco v tom kole hučí a rožne se kontrolka esp nevíte co by mohlo být ohlé?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pokud měli nahozenou geometrii tak by měli vidět kam je kolo vyhnuté podle toho hledat dál, podle hučení a rozsvícení ESP bych hledal v oblasti loziska a spíš bych mrknul na dia co se ESPčku nelíbí.

ještě dotaz když se kontrolka rožne tak kdy zhasne ještě za jízdy nebo až po smáznutí dia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ráně zboku na kolo, která zcela zničí disk, bych rovnou měnil rameno se silentbloky, tlumiče, a dle stavu při demontáži dílů i případně něco dalšího. Velmi bedlivě bych po demontáži ramene prohlížel nápravnici, a také těhlici, stejně tak spojovačku řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...