Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

U koho tankujete naftu? A popř. jaká aditiva používáte?


hardhouse.trip

Recommended Posts

VIF vyšel kdysi dávno jako nejlepší aditivum a drtivá většina klubu si stále myslí, že je nejlepší, proto ho tam lijeme :D

V zimě to jistě má smysl, v létě je to diskutabilní. Ale já ho tam dávám pořád.

Oldo: U mě to smysl má. Jakmile jsem v zimě nedal jednou aditivum (většinou tankuji téměř celou nádrž - 50 litrů), hůře mi to startovalo. Nejspíše kvůli řepce. Poslední dobou jezdím na Čepro, tam by řepka být neměla, ale i tak ho tam dám.

[upravil dne 17/12/13 13:56 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsi nový (neuraz se, aspoň máme téma), tak zopakuju:

Zkušenosti ve firmě z asi 15 nebo 20 mil. km, většinou nafta, míň benzín:

NIKDY nebyly potíže s palivem. Než jsme dostali naporučeno SHELL (2 roky zpět), tak jsme brali u jakýchkoli normálních čerpaček, v republice, vč. ONO, EURO-OIL, někdy dokonce i Vena-trade. Ne v JZD a ne pančovanou naftu z kanistrů).

No a jak píšu - potíže nebyly ani jednou, dokonce jsme neměli ani vadné vstřiky (ty prý jednoznačně způsobuje pančovaná nafta z kanistrů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aditivum jsem NIKDY do nafty nelil a jezdím bez zásadnějších problémů. Co se tankování týče - tankuju tam, kde se mi rozsvítí kontrolka = zatím to vždy bylo u pumpy. Je fakt, že se vyhýbám tankování u no - name pupm na nádvoří JZD, ale kdyby nebylo zbití, věřím, že bych autu neublížil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to přijde o něco klidnější, ale čím je teplota nižší, tím to studené více klepe :D

Na výkonu vozu to já vůbec nepoznám, můj styl jízdy nedovoluje rozeznat tyto rozdíly :mad::D

Já chvíli tankoval u místní menší pumpy (ne JZD), po pár nádržích se mi zavíral DRV ventil (auto samovolně zpomalovalo). Pak jsem natankoval na EuroOilu a zlepšilo se to. Ale stejně výměna DRV ventilu následovala. :(

[upravil dne 17/12/13 14:03 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1: tak řepka, pravíš... Co ušetříš na řepce, proděláš na aditivu, a možná potíže...

Ne, vážně. Ptal jsem se oblíbeného servisáka, proč tam občas bojuje se vstřiky, a čistí nádrž (ven) a palivovou soustavu. A proč my (naše firma) nemáme potíže. Ukázal mi protokol o rozboru nafty, kde zákal (tuhé částice různých velikostí) 140 x přesahovaly normu. Tak prý proto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Olda: Tak jasne - narazili jste pokazde na kvalitni naftu, nebo ja nevim...treba v Bludove znamej natankoval do Tucsona naftu, a - co to? Vstriky v hajzlu...tam bych treba nejel...a u mestskyho v sumperku je prej taky zavadna....

[upravil dne 17/12/13 14:05 od hardhouse.trip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...