Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK PRÝ NOVÁ ALTERNATIVA PRO DIESELY... ježdění na rostlinný olej!!!!


Pietro

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

To je ale blbý, že zrovna čerpadlo Roto-Diesel je ten zmiňovaný Lucas... aneb, není třeba vědět, o čem píšem, hlavně že něco píšem, že...

Mno tak to bych se opovážil se hádat, protože teprve nedávno koupila společnost Delphi diesel několik výrobců vstřikovacích systémů mezi nimi i Lucas (UK) a Roto-Diesel (Francie) více na : http://www.delphi-diesel.cz/ :super . V roce 1988 tomu tak určitě nebylo, takže míchat Angličany s Francouzema je celkem nesmysl. No je jednodušší něco tvrdit než o tom něco zjiš?ovat ..... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu reportaz jsem videl. Abych rekl pravdu, doufal jsem, ze to bude vice odbornejsi. Kvuli stejne problematice jsem si koupil i svet motoru c. 39 (normalne nekupuju) a nastvalo me, ze tam je napsane uplne to same, co bylo v reportazi. Nevim, bud jsem moc narocny, nebo se o to jeste moc lidi odborneji nezabyvalo a jednoduse kupujou olej a jezdi na to..

Nevim, ale mozna by to opravdu nemusel byt problem, pokud by se to redilo s naftou, slo by to pres ohrev a jeste by se do toho lilo nejake aditivum do nafty na snizeni bodu tuhniti a na zvyseni cetanoveho cisla. Takove aditivum vyjde kolem 100kc a je to na 600l nafty, takze zas takova palka to neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď odbočim. já sem vždycky myslel že oktanový číslo (benzín) čím větší tím lepší chod a od. a u nafty cetanový číslo čím vyší číslo tím vyší detonace a horší chod a výrobci se snažej snižovat cetanový číslo. ale nevim tak se ptám:myslim a nechce se mi hledat sešit ze školy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,jo. vetsinou maji system se dvema nadrzema. To se pak fakt nemusi bat, ze by olejem neco poskodili. Kdyz olej nezustava po zastaveni motoru v palivovem systemu a mastne kyseliny z oleje nepusobi korozivne na cerpadlo a vstrikovace, tak je to v poho. Nevim ale kam se ta druha nadrz dava, aby nezavazela a aby splnovala vsechny bezpecnostni predpisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom odkazu je docela zajímavý, kolik jich používá jen olej a pouští to i do nezávislého topení, které kvůli tomu používají na starty celoročně. Což je docela chytrá myšlenka, protože to před startem ohřeje motor i ten předehřívač - nicméně by mě zajímalo, co na to říká samotné nez. topení, které je docela choulostivé, a ne zrovna levné. Jestli takhle náhodou to, co ušetří na naftě, pak nemusí narvat do toho topení.

Že takové auto není určené na občasné popojíždění je doufám jasné - to nez. topení musí běžet skoro půl hoďky předem, a to auto nesmí dlouho stát, mělo by jezdit prakticky denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdo bude pořádně hledat, najde tam úpravu motor na olej furt, a nez. topení na naftu. To je chytrý fígl, protože na týden startů toho topení stačí tak dvoulitrová flaška... a pokud to má výhřev i olejové nádrže, tak to nezamrzne ani v dost velké zimě. Nicméně se mi stejně všechny tyhle úpravy zdaj akorát jako póza a námět pro hračičkáře. Stejně ta módní vlna za chvíli zas opadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mi vrta hlavou - kdyz ma olej jen dve nevyhody (viskozitu, korozivni pusobeni), ktere se daji docela jednoduse odstranit (predehrivani, dve nadrze), emise vyjdou podobne jak u nafty, vyrobni cena je stejna, nebo dokonce nizsi, tak proc vsechny staty, ktere netezi ropu, nepouzivaji misto nafty olej, jehoz vyroba by zamestnala spousty zemedelcu, kterym se jinak plati dotace za to, ze nachavaji pole ladem a naopak, jsou vystraseni z kazde nestability v oblastech, kde se ropa tezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty :Radku, vyrobni cena bionafty je vyssi nez u nafty obycejne... rozdilu cen se dosahovalo jinym zdanenim....

Nehledě na to, že ropa jaksi sama \"stříká\" ze země, kdežto bionaftu, resp. řepku je třeba potažmo zasít...

MMCH: víte, že první zákon o biopalivech byl pro území ČSR vydán už v roce 1932 - vyroba biolihu a jeho přimíchávání do benzinu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Vvitty :Radku, vyrobni cena bionafty je vyssi nez u nafty obycejne... rozdilu cen se dosahovalo jinym zdanenim....

Nehledě na to, že ropa jaksi sama \"stříká\" ze země, kdežto bionaftu, resp. řepku je třeba potažmo zasít...

MMCH: víte, že první zákon o biopalivech byl pro území ČSR vydán už v roce 1932 - vyroba biolihu a jeho přimíchávání do benzinu ?

Jinými slovy, kdyby každej jezdil na olej, jeho cena by se razantně zvedla (NABÍDKA / POPTÁVKA) - stát ani prodejci by se nenechali \"okrást\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: vix

Vvitty :Radku, vyrobni cena bionafty je vyssi nez u nafty obycejne... rozdilu cen se dosahovalo jinym zdanenim....

Nehledě na to, že ropa jaksi sama \"stříká\" ze země, kdežto bionaftu, resp. řepku je třeba potažmo zasít...

MMCH: víte, že první zákon o biopalivech byl pro území ČSR vydán už v roce 1932 - vyroba biolihu a jeho přimíchávání do benzinu ?

Jinými slovy, kdyby každej jezdil na olej, jeho cena by se razantně zvedla (NABÍDKA / POPTÁVKA) - stát ani prodejci by se nenechali \"okrást\":D

cena oleje by nahoru ani moc nesla, jen by se pripocitala spotrebni dan a tusim i jina DPH, rostlinny olej je v 5%, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestlize se litr stolniho oleje prodava za cca 14Kc bez dph, tak je to podle me srovnatelne s cenou nafty bez dani. Kdyz by se vyroba oleje znekolikanasobnila a prodaval by se po cisternach a ne po litrovych flaskach, tak by cena mela jit jeste dolu. Jen nevim, kolik ted pozira dotaci prumerny zemedelec pestujici repku, ale myslim, ze pestovani takovychto technickych plodin moc dotaci nedostava. Z hlediska motoristy je jedno, jestli se masove jezdi na naftu nebo olej, ale z hlediska statu by rozdil mel byt. Dat praci vlastnim lidem nebo utracet valuty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena nafty bez daní není ani poloviční. A z hlediska motoristy jedno, jestli se masově jezdí na naftu nebo an olej, není ani omylem - a pokud by se olej upravoval tak, aby byl za naftu plnohodnotnou náhradou, bez úprav auta, byla by jeho cena ještě o dost vyšší. Viz třeba dříve prodávaná Seta - směsná bionafta - u pump byla levnější jen díky sazbě DPH a dotacím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...