Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování organizátorům


Pepito

Recommended Posts

Zdravím za všechny tři Veverky: Velké díky organizátorům, pozdrav všem účastníkům, smolík (kyš kyš) všem neúčastíkům a úplně všem krásné, pokud možno pohodové vánoční svátky, šťastný nový rok, ať je ještě lepší než ten letošní :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

chtěla bych moc poděkovat organizátorům za velmi povedený Vánoční sraz:) velmi pohodová zábava a jídla hafo,že v neděli jsem nemusela vařit:D

Už se těším na další. Jinak 2008 šlapala celou cestu jako hodinky,pěkně se vní spinkalo se zahřátou prdelkou :aut:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vás po dlouhý době zase rád viděl!!! Sice pozdě, ale na otočku jsem dorazit stihnul ...

Jaký bylo jídlo, moc nevím, protože toho na mě moc nezbylo :aut obsluha mi zase tak špatná nepřipadala, ale docela drahej podnik to je, vo tom žádná ... :) Ale je docela přijemnej ...

ps.: čekám na zveřejnění výsledků z bowlingu ... :aut

ps2: nechcete to už přesunout do \"Uskutečněnejch srazů\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, vnitřek je opravdu moc příjemnej, kor při porovnání, jak to vypadá hnusně z venku :aut

Já s cenama nějak extra problém nemám, jsem na to z PHY docela zvyklej, jen mě to docela překvapilo...

Ale jak píšu, tak hodnotim to celkově pozitivně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neone, bowling jsem už zveřejnil. :D Jinak ceny mi nepřídou nějak přehnaný, řekl bych lehký nadprůměr. Pod pojmen \"pražšké ceny\" si představuju trochu něco jinačího. Je ale fakt že nejlacinější to tam taky není, je to ale vykoupené kvalitou. ;)

Co se týče obsluhy, tak i já jsem tam viděl nějaké mezery ale snad se to podařilo udržet na snesitelné úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obsluha byla v pohodě. Několikrát jsem si objednal na č. 1 a 2 a v pohodě to prošlo :D:P:aut

Ne vážně to bylo v klidu. Na to, jak tam bylo narváno, tak to zvládali. A jídlo bylo moc dobrý, ať už to rautový, nebo pizza, co jsem si dával ;)

Co se cen týká, tak dnes už bohužel moc neplatí, že se Pražák pojede na venkov rozšoupnout no :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se pripojujeme k podekovani :)

Obsluha celkem v pohode, nejake drobne opomenuti pri tom mnozstvi lidi se stane a jidlo bylo dobre :-)

Ceny ani nevim jake byly, prekvapilo me jak malo po me pri placeni chteli.

Jen tu kofolu do pullitru by taky mohli umet natocit (ale tak kdyz se jim chce behat s malejma...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kocour a Petralee se připojují - báječně vymyšlený a zvládnutý srazík ze strany organizátorů, krásné místo, moc jsme si to užili a rádi viděli zase po čase všechny.

Možná bychom na některém z příštích vánočních večírků mohli obnovit pozapomenutou tradici od Vendulky - vzájemné chlubení se vlastními výtvory vánočního cukroví (nesměle jsme pár kousků přivezli, ale byli jsme jediní, takže přehlídka nebyla...) Samozřejmě je otázka, jak se k tomuto staví příslušný podnik, kde se slaví, zda to nebere jako vnášení vlastního papání s vlivem na tržby ;)

Fabrika je moooc hezky udělaný hostinec, jídlo - jak raut, tak z jídeláku - na jedničku s hvězdičkou. Škoda jen - byť vynikajícího - steaku, který měl k deklarovnané hmotnosti poněkud dále a ještě více škoda onoho 1,5 litru \"domácí sangrie\", udělané ze zkaženého vína (ani ovoce a cukr to nepřebily).

Nicméně, už dlouho jsem neviděl takhle pěkně udělaný prostor, nedivím se, že tam je pořád narváno - ve spojení s bowlingem a dobrou kuchyní a hlavně s NEZAKOUŘENÍM - těžko kde něco podobného pohledat.

Obsluha ze začátku vláčný rozjezd, pak to šlo - ono při tom nevelkém počtu personálu, co tam skrbličtí majitel-majitelé hostince vůči počtu hostu nasazují (jak typické v našich končinách, ach jo), tak myslím, že piťo- a jídlonosiči/čky odvedli slušnou práci.

Celkově tedy - Garfieldovi se moooc dobře poměli a díky moc všem za báječnou společnost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...