Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování organizátorům


Pepito

Recommended Posts

Tak už jsme s Kubou doma ;)

Děkujeme organizátorům za perfektní organizaci a příjemné posezení a pokec s lidmi známými i neznámými :super

Tentokrát jsme v bowlingu nevyhráli,ale příště to napravíme :D

Odvezli jsme si hezké vánoční dárečky a móóóc dobře se najedli na skvělém rautu :super:D

Už se těšíme na další srázek :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlásím, že už jsme také v pořádku dorazili domů. U Phy bylo sice trochu deštivo, ale nic, s čím by si 2008 neporadila. Mimochodem až dnes jsem zjistil, jak pěkně svítí. Ani bych nevěřil že to jsou halogeny ;)

Jinak též děkuji všem, co se na srazu podíleli. Po dlouhé době to bylo zase o pohodě a bez stresů. Děkuji předsedovi za \"zdlouhavý a otravný\" proslov ( :D ) a ostatním klukům z vedení, že nám to vše tak pěkně připravili ;) A co se jídla týká, tak to snad nemá cenu komentovat - kdo neviděl neuvěří. Max.spokojenost a zvláštní pochvala za salát :super

[upravil dne 15.12.13 00:52 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme dorazili ve trictvrte na jednu, dalnice krasne volna, pred Prahou pravda trochu deste, ale vse probehlo, jak melo :) Vecirek byl super, oba jsme si ho uzili v mire maximalni takze take vsem diky za ucast, pokec a vse okolo :):papa

StibTo+Mrkvička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už jsme doma, a pro Neona, trvalo nám to 75 minut, dle rychlostních limitů (jednou tam bylo 150, Fábie mi svítila do zrcátek :D). Já to prostě za 60 minut nedám :mad:

Večírek byl naprosto v pohodě, poklidná atmosféra, vše proběhlo dle plánu. Žrádýlko, netřeba komentovat :mrk. S Kitty jsme spokojeni a zase na další akci. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doma nejsme, ale AKCZ, který nebyl nahlášen, už je. Cesta zpět byla vcelku dobrá, ale po celou cestu mrholilo. V Žamberku jsme byli za necelé dvě hodiny. Zjistil jsem, že mi Pažout moc nesvítí. Některým protijedoucím nevadila ani dálková. :D Jiným vadily mlhovky, i když nima svítili taky. :D Takže buď jsou zasraný jako celý auto, mimochodem na té Vysočině mají hrozně špinavé silnice. :D

Díky všem za fajn sraz, super bowling, jídlo a atmosféru, taky za dárky a ŽAMBÉÉÉRK ólééé :D

[upravil dne 15/12/13 08:28 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím, závidím, závidím. :(

Ač poctivě přihlášen, skončil jsem s demontovanými vstřiky v nepojízdném stavu. Jeden totálně v kopru a zbylé tři na pochodu do věčných lovišť. Při ceně 10-12 tisíc za jeden řeším zda se to vůbec vyplatí opravovat. No zkrátka SMOLÍK a ke všemu teď před Vánoci kdy je každá kačka dobrá.

Co nějaké foto ze srazu - nebylo by?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím, závidím, závidím. :(

Ač poctivě přihlášen, skončil jsem s demontovanými vstřiky v nepojízdném stavu. Jeden totálně v kopru a zbylé tři na pochodu do věčných lovišť. Při ceně 10-12 tisíc za jeden řeším zda se to vůbec vyplatí opravovat. No zkrátka SMOLÍK a ke všemu teď před Vánoci kdy je každá kačka dobrá.

Co nějaké foto ze srazu - nebylo by?

Hmm hmm a co takhle se aspon ozvat Bedovi (organizator) ze nedojedes ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme dorazili v noci v pořádku domů :-)

děkujeme organizátorům za super odpoledne, moc se nám líbilo!

FrantaCV: fotky budou, ode mě možná i dneska večer až dorazim do Prahy.

[upravil dne 15/12/13 14:32 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím, závidím, závidím. :(

Ač poctivě přihlášen, skončil jsem s demontovanými vstřiky v nepojízdném stavu. Jeden totálně v kopru a zbylé tři na pochodu do věčných lovišť. Při ceně 10-12 tisíc za jeden řeším zda se to vůbec vyplatí opravovat. No zkrátka SMOLÍK a ke všemu teď před Vánoci kdy je každá kačka dobrá.

Co nějaké foto ze srazu - nebylo by?

Tady máš trošku lepší cenu

http://www.dieselpoint.cz/eshop/index.php/vstrikovac-bosch-novy-p50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl naopak poděkovat všem účastníkům srazu a doufám, že se sraz alespoň minimálně libíl. Rád jsem viděl známé tváře a poznal nové lidi. Trochu mě mrzí, že nedorazilo několik nahlášených lidí a ani se neobtěžovalo se omluvit. Nicméně myslím, že jsme se sešli v hojném počtu. Sraz vyšel a VŠEM PŘEJI VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím poděkovat všem organizátorům za perfektní sraz! Lukášovi zvlášť děkuji a jsem mu neskutečně vděčný(on ví proč).

Byl to první vánoční sraz s Jitkou a moc se nám líbil.Jídlo bylo luxusní,nejvíce mě chutnalo gnocchi ze špenátem :D a Jitce žebírka. :D Dárečky byly suprové a nejvíce mě udělal radost kalendář a Jitce ptačí budka.:D (Jitce kalendář udělal radost nejméně) :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se s Aluškou připojujeme k velmi spokojeným účastníkům srazu. Vše bylo super (až na trochu pomalejší obsluhu zpočátku). Bowling vyšel suprově, ač se to nestihlo dohrát dokonce a jídlo výborné (jen jsem neochutnal ty prý výborné gnocchi :(). A ani jsme nestihli protáhnout předváděčky. Snad na jiným srazu.

Takže všem organizátorům díky. :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...