Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dá se dojet z Makova do SK - Litovská mara bez dálnice?


Recommended Posts

Jasně že určitě dá, jde mi o to, že skrz dvě cesty se mi nechce kupovat slovenská dálnička.

Když koukám do mapy, tak v Bytči neuhnu na dálnici D1, ale přijedu přijedu až na Tčko na něm doleva a po 18tce dojedu až do Žiliny defakto vedle dálnice. Potom po E50 až do Bešeňové....jenže potom je zas D1... takže lepší objet Maru zleva nebo zprava nebo se na to vykašlat a raděj koupit za 260 korun známku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo v letě jsme byli na Slovači taky,zapoměl jsem u běšenový odbočit na starou cestu a najel na dalnici bez známky....

modlil jsem se aby mě na těch 7km co jsem sjížděl v Liptovským Mikuláši nechytli policajti to by bylo mastný...

ale bylo 1.9 tak byli s dětma ve škole:D:D

jezdím na noc v 10 vyjedu to se dá,jinak by to byl vopruz jak prase...a asi bych zaplatil dálnici....

[upravil dne 14/12/13 21:34 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale kama chceš jinama jet když pojedu z Prostějova? Já tak nějak předpokládám, že 27 by tam kamiony být nemusely, ale asi je to střelba do loterie. Já tama jel dvakrát....loni autem a předloni na mašině a bylo tam prázdno. No a hlavně bych tama měl jet někdy kolem 7 ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

byli jsme ubytovaní v Kúpelných Vilkách, odjeli jsme dnes 29.12. domů na silvestra.

Jinak apartmány ještě včera skoro prázdné, dnes už plno... při hovoru na recepci v polaně mi řekli, že mají plno, any ne na silvestra:aut

PS: při procházce kolem Štrbského plesa jsme s manželkou ze srandy konstatovali, že jsme asi socky, všude samé mercedesy, audiny a BMW..:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak úplně v klidu. to:dusan2 - jestli to bylo myšleno mně, tak jsme byli v Ružomberoku v motelu Ranč....2+2děti za 35e na noc. Dostačující, normální ubytko. Výborná restaurace je tam.

Jinak cesta přes Makov v pátek 27.12 v 7 ráno byla bez živáčka a jel jsem tak jak jsem plánoval - do Žiliny po staré, potom do Martina a do Bešeňové, zleva jsem objel Maru. V Tatralandii naprostá bomba, byli jsme tam od otevíračky 10:00 až do 18:00 hodin, užili jsme si to. Potom zpátky do Ružomberoka a na druhej den z Martina dolů do Bojnice, tam do ZOO a kolem zámku a přes Hrozenkov domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...