Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepravidelný chod GTI


Dave_GTI

Recommended Posts

Nevíte někdo náhodou čím by mohlo být to, že když dojíždím do křižovatky a zmáčknu spojku, tak mi otáčky spadnou do pole 500 ot/min, rožne se kontrolka stop a někdy to zdechne ale někdy ne. Volnoběh to drží taky jak kdy, někdy vůbec, někdy 500 ot/min a někdy 1200ot/min.

Jo a ještě když tomu přidám na místě, tak valí z výfuku černej kouř (je to asi moc bohatý).

Po konzultaci mi bylo zděleno, že to může být buď tepelný čidlo pro ŘJ, nebo lambda, nebo ucpaný katalyzátor.

Pokud to něco z toho dšlá, tak už jenom ta sonda. Kat je vybrakovanej (byl fakt ucpane), teplotní čidlo je nový, jenom tu lambdu jsem zatím nezkoušel. Díky za každou radu, jo a žere to jak vzteklý.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že ti to šedobílý auto nejezdí...? Pokud to žere, tak bych tipoval lambdu. Mně se kolikrát stane, že po nastartování auto zdechá, ale stačí držet nohu na plyně, semtam prošlápnout nad 2000 a jakoby se chytl sytič. Ale pokud to dělá zahřátý auto, tak myslím lambdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nedelaji podle meho lamda sondy(zkus ji odpojit a uvidis), je to chyba ve strikovaci soustave, podela se tam ten obohacovac ci co to je a pak to tam chrli moc benzinu, oddelej sani at vidis na klapku a uvidis kolik tam tece benzinu,normalne je tam jen takova smes jako mlha, mel jsem to same na 405 1,6 za 400KC jsem sehnal jinou a je to v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...