Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC


Schreek

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
před 8 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Mě by zajimalo proč už autokelly není autokelly ale toto AKLogo.png

To že se smíchají s Elitem vim, ale jestli se něco mění pro nás

S elitem to snad funguje už rok, co mi tu říkal, dokonce to přišlo i na soukromý mail. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...

Přes měsíc od posledního dotazu bez odpovědi..

@306-Kubik-S16Aspoň by se slušelo napsat: nekomunikují, nestíhám, zapomněl jsem na to.. Prostě cokoliv ať víme že ještě žiješ a že se to nezametlo pod kobereček :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná změna vůči peugeot clubu ze strany kelly není každopádně jelikož se už nedělají obraty v podstatě temeř žádné cca do 30 tis měsične za celou ČR🙄 nemáme nárok na zpětný bonus 

Minuly týden jsem posílal poptávku na akční ceny na autobaterie jestli by šli nastavit VIP ceny a zatím nemám odpověd

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pánové nikomu neberu zásluhy ale podívejme se na ceník AK a na ceník kteréhokoliv jiného obchodníka s autodíly. Bohužel ani po slevě na Peugeot club se k těm cenám nepřiblížíte ani když k tomu přidám poštovné.  Teď jsem sháněl zrcátko našim na Accenta v AK něco přes 1000 Kč na klubovou slevu u mého dodavatele jsem na cca 700Kč. Když bych se dostal na rozdíl pár deseti korun tak to klidně vezmu v AK na klub ale 300 je 300.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na nás ve zkratce kašlou.

Mě nešlo o to abych nějak buzeroval ale už to bylo opravdu dlouho proto jsem chtěl vědět jak to je, to že má AK(LKQ) zvláštní politiku to víme a s tím se nic nedá dělat. 

Ale i tak děkuji za odpověď

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 306-Kubik-S16 napsal:

Minuly týden jsem posílal poptávku na akční ceny na autobaterie jestli by šli nastavit VIP ceny a zatím nemám odpověd

 

Já tam kupoval autobaterii minulý týden a sleva tam byla 34%. Tak nevím jestli jsou schopný dát ještě větší slevu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...