Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Economy Mode Active


punkac

Recommended Posts

Na C4 picasso 1.6 HDi 2007 mi z ničeho nic po normálním vypnutí motoru vyskočila tahle hláška, auto nešlo nastartovat, jediný co šlo je centrál a při zařazení zpátečky couvací světla a klakson

Auto jsme nejdříve zkusili připojit přes poctivé kabely k jinému autu, bez výsledku

Dneska jsem tam dal rok starou baterku, která předtím normálně makala, dobíjel jsem jí celý den, napětí na prázdno 12,5 V.... Ta stará měla mezi 12,1 a 11,9V... A zase hovno :grr

Na tu starou se mi jednou povedlo, že když byla odpojená asi deset minut a po opětovném připojení (musel jsem zamknout auto, brácha s náhradní baterkou měl zpoždění) Tak mi chvilku hrálo rádio, šly stěrače, ale nastartovat nešlo. Prostě ani ťuk, ani neprotočí, pojistky zkontrolovány, po asi pěti minutách to spadlo do tý hlášky Economy......

S novou baterkou jsme po připojení počkali přes 5 minut a stejně hned po otočení klíčkem zase tahle debilní hláška a jde jen centrál, a couvačky.....

Čím mě to auto zase trápí, auto už stojí bez hnutí 14 dní, v UL servisy na hovno....... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě zkusím tím autem cuknout půl metru přes pětku aby se protočil starter.

Nejhorší je že v tomhle počasí je u tohohle typu kastle ke všemu přístup jako k penězům..

ale to až zítra

Nevím, proč ty píčové nedali řídící jednotku a spol s baterkou do kufru hned by v motoru bylo více místa, ale ti francouzký myslitelé by tam dali jenom další fap....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele blbá otázka.....startuješ jen jedním a tím samým klíčem...?? zkusil jsi jinej.....??

Švagrové se stalo něco podobného a odešel jí chip IMMO v klíči......centrál šel atd.....ale nenastartovala.

Když našla:D druhý klíč tak ejhle auto normálně startuje a jede.....:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci zkusil jsem i druhým klíčkem (jeden hlavní má centrál, druhý je jen klíček)

Nějaký cvakání jsem slyšel, i třeba po připojení baterky z motorového prostoru, ale dneska tu byl fučák a slyšel jsem prd pořádně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka 40A F8 je v pohodě, baterka má 12,5 po sundání z nabíječky - je jiná než byla ve voze, zkouším to s novou baterkou

zítra respektive dnes až se proberu zkusím znovu....

ps: altík mě netrápí, když motor ani nepřevalí, jelikož alternátor dobíjí, když auto jede.... Kdyby byl v čoudu, snad by svítila kontrolka baterky, mě svítí economy mode active a prd z toho :(

[upravil dne 7/12/13 02:37 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim to nabijis? 12,5 V po sundani z nabijecky je malo to urcite klesne a neotoci starterem. A dokud auto nenastartuje a nezacne dobijet bude economy svitit porad.

mohl ti odejit regulator na altiku sviti ti kontrolka baterky pred startem? beztak ne? Dle tveho popisu bych to videl tak ze odesel regulator vymlatil jsi baterku co byla v aute jizdou proto economy. Ted tam strkas spatnou baterku ktera neotoci starterem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...