Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

posilovač brzd - životnost


raa

Recommended Posts

Zdravim,

pozvolna mne dlouhodobe slabne brzdny ucinek bez ohledu na vymenu kapaliny, desticek a kotoucu (cca pred rokem). Mam podezreni na netesnost membrany posilovace nebo tesneni brzdoveho valce. Brzdova kapalina viditelne neubyva.

Mate nekdo zkusenosti, kolik tyto dily u peugeotu vydrzi? Pred casem jsem nekde cetl, ze membrana vydrzi tak 10 let, ale bylo to asi pro skodovky...

Jedna se o P309 z roku 1991.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém na své 405. Minulý týden mi u Vašendy dělali zadní nápravu a když jsem odjížděl, stačilo do brzdy jen ?uknout a auto stálo. Teď jde pedál opět stále hlouběji (není to ale tak strašný jako před návštěvou servisu). Ta životnost nebo příčina by mě taky zajímala. Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to taky hapruje. první brždění stačí jen tuknout a stojí a pak jako by tam posilovač vůbec nebyl, musim to pořádně rozjet a jen lehce delší dobu přišlápnout brzdu a po několika pokusech to začíná tak nějak brzdit. nevim co s tim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku to brzdí skvěle, ale na křižovatce se mi třeba podaří ten pedál delším tlakem přišlápnout víc. Když pak třeba začnu šlapat na brzdu, tak slyšim, jak si trochu ufukuje, ale test posilovače napovídá, že je v pohodě. Vůbec tomu nerozumim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...