Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zadní náprava


panzerflus

Recommended Posts

\"rozjíždět\" - technický termín - znamená co?

Ale abych nebyl strohý:

je potřeba vlézt pod auto a zkontrolovat všechny vůle.

- klepání - obvykle svislé tyčky stabilizátoru

- sjíždění gum - vodorovné tyčky a pak nutná geometrie

Kola do A jsou u 406 normální.

[upravil dne 4.12.2013 14:43 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak tu větu nechápu--když víš,že je to normální, tak co vlastně chceš?? tak ještě jednou: i fungl nová zad. náprava u 406 je mírně do A:roker

auto na zvedák a zjistit všechny vůle--na zadní nápravě je dost míst, kde ty vůle jsou, dej si hledání, je tu toho hafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měl jsem stejný problém - kola do A

Vyměnil jsem spodní čepy těhlice a vše je ok - ty čepy byly v katastrofálním stavu :)

K výměně:

Je potřeba sundat kolo odmontovat spodní rameno od těhlice (2 šrouby) vyndat ty starý čepy a zalisovat tam nové. Na to vylisování i zalisování je potřeba přípravek, ale já jsem to dělal tak že jsem si jeden den obě těhlice připravil - staré čepy jsem vyndal pomocí improvizovaného přípravku a pilky na železo :) Zalisování jsem provedl tak, že přes noc jsem ty čepy hodil do mrazáku, aby se smrskly a druhej den jsem je tam celkem v klidu napsaoval kladivem.

Doufám že jsem alespon trochu pomohl :)

Zdraví Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ty cepy nepujdou ven tak je nahrej a pak vyklepej ven ... a nove cepy sem tam napr ja lisoval pomoci zavitove tyce kterou jsem prostrcil skrz cep na oba konce jsem dal matky vetciho prumeru nez je prumer diry na sroub v cepu a lisoval dokud nebyla hranka cepu na obou stranach zaroven... jinak ja uz bylo znimeno nademnou je dobre dat cepy pres noc do mrazaku a vytahnout je tesne pred lisovanim :-)

[upravil dne 16/12/13 14:04 od Print]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj kluci, přesně tohle teď řeším taky. Venku jsou ještě nové "chlupaté" vzorky a uvnitř jsou dodrvaný gumy až POD dráty na gumu. "Ačka" jak prase. Hledám, co by to mohlo být a koukám, že to je přesě to co jsem hledal. Měnil jsem ty plastový tyčky a kovový dělal předchozí majitel a tedy něco na těhlici jsem nehledal. Takže říkáte sundat tu těhlici? Neměl byste někdo fotky? Jsem tu nový a nevím, jestli tu nemáte někde nějaké obrázky. Stačí výrobní výkres na 406 BREAK, jsem z té nápravy už nešťastný. A čím se tam pak ladí ta geometrie? Respektive odklon? Na focusu jsou šrouby s excentrickýma podložkama ale na 406 jsem nic takového nenašel. Děkuju za pomoc  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...