Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Omezovač dveří - Demontáž


JusT1ce

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s výměnou omezovače dveří. Jedná se o levé zadní. 406 new model. Zatím jsem zkoušel demontáž u dveří z bouračky, ale i když jsem všechny šrouby vymontoval tak se mi nepodařilo samotný omezovač vydolovat - je to takovej ježek v kleci :)

Předem dík za jakékoli rady a tipy.

[Edited on 4/12/13 06:44 by JusT1ce]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to co s nim zamislis.Jestli ho chces vymenit cely nebo jen cast.Pokud cely,tak jak pise charlie.Jestli jen tu cast co je prisroubovana ke sloupku,tak tam to staci vzit klestemi a otocit o 90stupnu a vyndat ven.

Proc ho chces menit?Nedrzi ti dvere v otevrene poloze?

Jestli ti nedrzi dvere a zaviraji se ti tak to budes muset bud vymenit nebo vytahnout a namazat,to neudelas bez sundani tapecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano dveře nedrží chci to vyměnit celé stylem kus za kus ale tuším, že se mi to nedařilo vyndat ani skze tapec. Zkoušel jsem to na dveřích z bouračky - asi hodinu jsem si s tím hrál pak jsem toho nechal a už jsem se k tomu nějak nedostal a ted o víkendu mám čas tak na to chci vlítnout :) Se sundáním tapecu počítám takže to zkusím ještě jednou tudy.

[Edited on 4/12/13 09:57 by JusT1ce]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na 206 jsem ho chtěl repasovat - opravit.

Problém spočíval v tom, že válečky měly vůle na osičkách. Chtěl jsem tam dát vložky, ale původní materiál je velmi tvrdý, vrtat šlo hodně špatně, a krom toho osičky byly nakřivo vychozené.

Tak jsem pořídil nové - 800,- jedna strana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Cau je to sice stare tema ale pro mna nyni aktualni. Mam problem s omezovacem. Vytahnut nejde ani na jednu stranu kvuli plechu co je ve dverich (ridicovy). V tem plechu jsou jen diry na protazeni sroubku vnitrni casti omezovace. Vas zpusob proto nebude fungovat. Napadlo mna ze treba vyrazit cep u casti co drzi na kastli ale nedari sa. Je to 406 r.v. 99 takze hybrid stareho a noveho modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ted jsem to delal.leve zadni dvere.strašne to vrzalo a slo tezko otevirat dvere.sundat tapec.povolit srouby jak ve dverich tak na sloupku.povytahnout cely nechanismus do dveri a vyndat takovy cep.z druhe strany ma jakoby vejirovitou podlozku.trošku hrani ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...