Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pyropatrona


libaplodik

Recommended Posts

Ahoj, prošel jsem snad celé fórum skrze pyropatrony u pásu a stejně se chci optat.

407 trochu nedobrzdila a teď mám problém, že pás u spolujezce je na tvrdo, nejde s ním hnout a u řidiče se vůbec nechce namotat zpět (airbagy nevylítly)

V autě mi teď svítí i to, že mám nefunkční airbag, na dia se zjistilo, že chyba nelze vymazat a že je problém v navyjení pásu.

Tak jsem usoudil, že mi vylítly pyropatrony z obou předních pásů.

A já bych se chtěl zeptat, dočetl se, že je možnost dát místo pyropatrony 3 ohmový odpor- Bude se pak už moct chyba na dia vymazat a budou se navvýjet pásy ???? Prosím Vás???

Další dotaz, na netu nemohu pyropatrony pro 407 vůbec sehnat, mohly by tam pasovat ze 406 ??? Třeba tyto : http://auto.bazos.cz/inzerat/29708105/peugeot-406-patrony-sedacek.php

Moc děkuji za případné rady a tak.

Libas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vylítly ti pyropatrony pásu, tím že tam dáš odpor sice oblbneš jednotku, takže chyby smažeš a airbagy budou funkční, ale v případě nehody tě pak zabije airbag - vyber si co je pro tebe důležitější!!!! Navíjet pásy se pak stejně nebudou, protože je to v pásu mechanicky poškozené, ne elektronicky, odporem jen smažeš chybu. Ze 406 tam ty patrony pasovat nebudou a vím proč ty pyropatrony na 407 nemůžeš sehnat, u 407 jsou totiž přímo v pásu (406 je má v protikusu jak na fotce). Takže abys odstranil závadu tak kup nové pásy (i s navíječem) a novou řídící jednotku pásů nebo tu svoji dej na reaktivaci, poté bude vše fungovat tak jak má;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...