Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roletka na zadnim platu - uchyceni


kveton

Recommended Posts

Původně zaslal: kveton

Tak jsem si vcera udelal radost a koupil jsem si zadni plato s uloznou schrankou a roletkou a potreboval bych poradit jak pridelat ty plastovy uchytky na roletku do strechy?

Cauky, to je prima, taky se mi líbí ta přihrádka vzadu, co to stálo a kde jsi ji splašil:o Taky bych si chtěl udělat radost :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil jsem vrakac kousek ode me, je to v Chrastanech u Prahy(asi 5km od Zlicina) a chlapek mi ji nechal za 500. Byl jsem se tam koukat na el. stahovani oken, ale za to chtel 2000 za jedno a to se mi zda docela drahy a navic jsem koukal na ten konektor a vubec nevim jak bych to zapojil.

Jinak fotky nemam, ale planuju to nafotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Původně zaslal: Jirkap

Ahoj, během dnešního dne, dám foto jak to mám udělané já ;)

Muzu poprosit o to foto? ja jsem na to celej nadrzenej ale nechci se do poustet jen tak

Omlouvám se, foto mám, ale kabel mám doma :grr:grr:myslim

Takže ještě do zítřejšího dne prosím vydrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: kveton

Původně zaslal: Jirkap

Ahoj, během dnešního dne, dám foto jak to mám udělané já ;)

Muzu poprosit o to foto? ja jsem na to celej nadrzenej ale nechci se do poustet jen tak

Omlouvám se, foto mám, ale kabel mám doma :grr:grr:myslim

Takže ještě do zítřejšího dne prosím vydrž.

Jasne, dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej vyhledávat. Už jsme se o tom tady bavily. Já oddělal zadní plastový sloupky a odtáhnul tapec střechy, abych viděl díry v plechu pro ty chňapky. Strčil do těch míst ruku a pak druhou s špendlíkem hledal. nakonec stačí nožíkem proříznout (ruku před tím vyndat!!!). :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Dej vyhledávat. Už jsme se o tom tady bavily. Já oddělal zadní plastový sloupky a odtáhnul tapec střechy, abych viděl díry v plechu pro ty chňapky. Strčil do těch míst ruku a pak druhou s špendlíkem hledal. nakonec stačí nožíkem proříznout (ruku před tím vyndat!!!). :D:D:D

Ahojky,prosím o informaci, trošku odbočím od tématu, kde jsi sehnal ty moc pěkný mlhovky a co ta sranda stoji, je to úchvatný a mému krasavci by to tyky slušelo, díky:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: Dave_k

Dej vyhledávat. Už jsme se o tom tady bavily. Já oddělal zadní plastový sloupky a odtáhnul tapec střechy, abych viděl díry v plechu pro ty chňapky. Strčil do těch míst ruku a pak druhou s špendlíkem hledal. nakonec stačí nožíkem proříznout (ruku před tím vyndat!!!). :D:D:D

Ahojky,prosím o informaci, trošku odbočím od tématu, kde jsi sehnal ty moc pěkný mlhovky a co ta sranda stoji, je to úchvatný a mému krasavci by to tyky slušelo, díky:mrk

No už jsem na to odpovídal více lidem. Nejsem jedinej kdo už je má. Já osobně jsem se o nich dozvěděl od Ferryho (ID 960), kterej je koupil někde na vrakáči (náhodou). Já na ně narazil na netu v inzerátu (taky náhodou). Je to vlastně orginál díl od Peugeotu pro tenhle typ 406ky (starší model). Dá se určitě obědnat, ale cena je dosti vysoká (cca 12000,-). V krabici krom světel je komplet kabeláž + relátka + páčka pod volant. Já je netknutý v origo krabici koupil za 1/4 ceny. Nekup to za ty prachy. Při montáži se musí malinko zvětšit otvory pro mlhovky na předním nárazníku. Plasty kolem světel jsou černé, je potřeba je nechat stříknout. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: Dave_k

Dej vyhledávat. Už jsme se o tom tady bavily. Já oddělal zadní plastový sloupky a odtáhnul tapec střechy, abych viděl díry v plechu pro ty chňapky. Strčil do těch míst ruku a pak druhou s špendlíkem hledal. nakonec stačí nožíkem proříznout (ruku před tím vyndat!!!). :D:D:D

Ahojky,prosím o informaci, trošku odbočím od tématu, kde jsi sehnal ty moc pěkný mlhovky a co ta sranda stoji, je to úchvatný a mému krasavci by to tyky slušelo, díky:mrk

No už jsem na to odpovídal více lidem. Nejsem jedinej kdo už je má. Já osobně jsem se o nich dozvěděl od Ferryho (ID 960), kterej je koupil někde na vrakáči (náhodou). Já na ně narazil na netu v inzerátu (taky náhodou). Je to vlastně orginál díl od Peugeotu pro tenhle typ 406ky (starší model). Dá se určitě obědnat, ale cena je dosti vysoká (cca 12000,-). V krabici krom světel je komplet kabeláž + relátka + páčka pod volant. Já je netknutý v origo krabici koupil za 1/4 ceny. Nekup to za ty prachy. Při montáži se musí malinko zvětšit otvory pro mlhovky na předním nárazníku. Plasty kolem světel jsou černé, je potřeba je nechat stříknout. :papa

No to je pěkné pálka ale jsou moc pěkný, začnu je taky shánět,díky za informace :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Dave_k

Tak hodně štěstí. :super

jojo, taky preju hodne stesti, zatim jsem to videl jen na 4ks 406tek, 1. moje, 2. Dave-k a pak dve v Pze :)

Ja viděl dve, jednu na fotce( Dave-k) a druhou vídám na Malostranském náměstí, je to bílá 406ka a ma ty ramečky kolem mlhovek černý. No snad pánbůh dá a seženu je taky za slušný peníz:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Dave_k

Tak hodně štěstí. :super

jojo, taky preju hodne stesti, zatim jsem to videl jen na 4ks 406tek, 1. moje, 2. Dave-k a pak dve v Pze :)

Ja viděl dve, jednu na fotce( Dave-k) a druhou vídám na Malostranském náměstí, je to bílá 406ka a ma ty ramečky kolem mlhovek černý. No snad pánbůh dá a seženu je taky za slušný peníz:roll

Jo tak tu bilou 406 mam presne na mysli, taky jsem ji videl na Malostranskym nam., presne jak popisujes, nema ty plasty nastrikany v barve ale cerny ( u te bile barvy to vypada pekne, ale u vinove jako ma Dave-K a ja to vypada lepe v barve )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm roletkám - já mám origo a používám je tak 1 - 2 x za rok. Protože když si na to vzpomenu, tak jedu a abych zastavoval, a růčo je vytahoval, to se mi nechce. A zase je tam mít furt, to je taky blbý, protože je přes ně v noci blbje vidět. Jedině nějak zkusit vyřešit el. posun, jako mají třeba bavoráácí.:mrk:mrk:mrk.

No a k těm mlhovkám v kombi s dálkou - taky jsem silně zatoužil, když jsem je viděl u Ferryho, ale 12 l - to je kapánek moc, takže mám svoje obyč mlhy a dál toužím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Dave_k

Tak hodně štěstí. :super

jojo, taky preju hodne stesti, zatim jsem to videl jen na 4ks 406tek, 1. moje, 2. Dave-k a pak dve v Pze :)

Někde tady byl odkaz na nějaký minisraz 406tek (tuším v Plzni) a tam byla jedna zelená taky s těmahle světlama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...