Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Varování se.


uulik

Recommended Posts

Původně zaslal: Xplod

Ja i obcas blikam na magory co litaj v obci rychle, i kdyz tam policajti nejsou. Pak je docela sranda, jak rychle brzdej.

Á pán je skrytej hrdina - když už funguje relativně zaběhnutej systém, jak těm lehkoživkům bez mozku ztížit plnění kapes našema pokutama, tak se takovým jednáním v mých očích řadíš přesně do bezmozčích řad. Když někdo porušuje pravidla, je věcí jeho svědomí a jeho peněženky, jak se s tím porušením vyrovná - až na Tebe někdo bude blikat 3x zbytečně, po čtvrtý si řekneš, že je to zase jen nějakej prudil a vlítneš polišům přímo do náruče, vzpomeň si na Tvoje blikání jen tak z plezíru (a přeju Ti, a? tu pokutu platíš někde na zcela přehledném úseku na konci obce a a? je ta pokuta řádně mastná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Já taky blikám,nechápu,jak by mě policajti mohli dát pokutu,když odjíždím od nich a nikde žádný nejsou,leda by to ten řičič prásknul,co jsem ho varoval:D

to by ale mohlo bejt tvrzeni proti tvrzeni :D

taky upozornuju, ale ty prasata v prasatech (vw past):D tak na ty zvysoka, ne nadarmo se to auto jmenuje tak jak se jmenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Xplod

Ja i obcas blikam na magory co litaj v obci rychle, i kdyz tam policajti nejsou. Pak je docela sranda, jak rychle brzdej.

Á pán je skrytej hrdina - když už funguje relativně zaběhnutej systém, jak těm lehkoživkům bez mozku ztížit plnění kapes našema pokutama, tak se takovým jednáním v mých očích řadíš přesně do bezmozčích řad. Když někdo porušuje pravidla, je věcí jeho svědomí a jeho peněženky, jak se s tím porušením vyrovná - až na Tebe někdo bude blikat 3x zbytečně, po čtvrtý si řekneš, že je to zase jen nějakej prudil a vlítneš polišům přímo do náruče, vzpomeň si na Tvoje blikání jen tak z plezíru (a přeju Ti, a? tu pokutu platíš někde na zcela přehledném úseku na konci obce a a? je ta pokuta řádně mastná)

Hmmm, tak asi delam kravinu. Ale kdyz si predstavim jak clovek nabranej ve stovce leti vzduchem, je to fakt KRASNEJ pohled. Co myslis, co je podle tebe vetsi trest pro ridice co jezdi rychle? 500 do kapsy pro lehkozivku, nebo clovek pod autem? Asi ten clovek, co. Nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Já taky blikám,nechápu,jak by mě policajti mohli dát pokutu,když odjíždím od nich a nikde žádný nejsou,leda by to ten řičič prásknul,co jsem ho varoval:D

Jak by ti mohli dat pokutu, kdyz odjizdis od nich? Snadno, kdyz budou stat i na druhe strane... Tohle se mi stalo u Benesova, jak tam merej na konci stoupani v dvouproudu, radar na parkovisti - blikal jsem celou cestu dolu z kopce, asi 1km, no a dole v mem smeru stali taky. Nevim, jestli merili v obou smerech, ale kazdopadne dole na neco cihali. Nicmene me nezastavili, jen jeden vylezna kraj, a zahrozil mi pesti, nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Á pán je skrytej hrdina - když už funguje relativně zaběhnutej systém, jak těm lehkoživkům bez mozku ztížit plnění kapes našema pokutama, tak se takovým jednáním v mých očích řadíš přesně do bezmozčích řad.

Relativne zabehnutej system jak hajit lidi co jezdi jak prasata... Nechci se zastavat policie a jejich chytani na koncich vesnic a podobne, ale paka co jezdi po vesnicich stovkou u me nejsou normalni a nevim proc bych je mel varovat. To ze je Xplod problikava mi rozhodne nepride duvodem nazyvat ho hned bezmozkem.

Původně zaslal: Medvěd

Když někdo porušuje pravidla, je věcí jeho svědomí a jeho peněženky, jak se s tím porušením vyrovná - až na Tebe někdo bude blikat 3x zbytečně, po čtvrtý si řekneš, že je to zase jen nějakej prudil a vlítneš polišům přímo do náruče, vzpomeň si na Tvoje blikání jen tak z plezíru (a přeju Ti, a? tu pokutu platíš někde na zcela přehledném úseku na konci obce a a? je ta pokuta řádně mastná)

Veci jeho svedomi je to jen do doby nez se neco stane. Prejet obec co ma kilometr misto rychlosti 100km v hodine rychlosti 50km v hodine zas tolik casu neprida. Nahoda je jak znamo blbec. Tak az ti tam v 80ti vbehne maly dite tak uz nic neudelas. A tvoje svedomi a penezenka bude jeho rodicum u prdele...

To ze policajti 50tky v obcich zneuzivaj a obvykle chytaj na mistech k ktera jsou na koncich vsich a podobne, nic nemeni na tom ze 50 by se ve mestech a vesnicich jezdit melo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše oddie, stojí i v druhém směru. Asi před třemi lety jsem osobně viděl měření rychlosti na výjezdu z K. Varů směr Praha (Golfák) na výjezdu měřili rychlost a na vjezdu cca 200 metrů blíž k městu stál \"civilista\" u krajnice s kamerou. Na odbočce z čtyřproudovky odlapávali ty co blikali. Kolega z práce to měl za 300,- , prý za neoprávněné použití výstražného znamení, když se chtěl hádat o důkazech, navrhovali mu, že si ho předvolají a přehrají mu záznam. Zaplatil hned a už nevaruje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...