Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Varování se.


uulik

Recommended Posts

no, az budete v rakousku, tak tam to ve vesnicich vypada s policajtama uplne stejne...

stoji s rucnim merakem za prvnim stromem u znacky a meri...

a k tomu je po vesnicich rozhazeno dost radaru, takze si lidi rychlost hlidaji mnohem vic nez u nas. \"kupodivu\" se tam na silnici citim mnohem lepe...

jeste pred tremi roky fotky do cech neposilali, jak je to dneska nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no, az budete v rakousku, tak tam to ve vesnicich vypada s policajtama uplne stejne...

stoji s rucnim merakem za prvnim stromem u znacky a meri...

a k tomu je po vesnicich rozhazeno dost radaru, takze si lidi rychlost hlidaji mnohem vic nez u nas. \"kupodivu\" se tam na silnici citim mnohem lepe...

jeste pred tremi roky fotky do cech neposilali, jak je to dneska nevim...

Blahe pameti pred par lety v Rakousku blikali a varovali mnohem vic nez u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Crack

Já taky blikám,nechápu,jak by mě policajti mohli dát pokutu,když odjíždím od nich a nikde žádný nejsou,leda by to ten řičič prásknul,co jsem ho varoval:D

Jak by ti mohli dat pokutu, kdyz odjizdis od nich? Snadno, kdyz budou stat i na druhe strane... Tohle se mi stalo u Benesova, jak tam merej na konci stoupani v dvouproudu, radar na parkovisti - blikal jsem celou cestu dolu z kopce, asi 1km, no a dole v mem smeru stali taky. Nevim, jestli merili v obou smerech, ale kazdopadne dole na neco cihali. Nicmene me nezastavili, jen jeden vylezna kraj, a zahrozil mi pesti, nic vic.

tak to je dobrý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take blikam.

Jednou jsem vezl spoluzaky (jeden mel cersve papiry) a potkali jsme cajty jak meri, tak jsem protijedoucim blikl. Spoluzaci byli celi udiveni co ze to delam stejne tak i nekteri co jeli proti me.... Take jste si vsimli kolik je u nas \"slusnych\" ridicu co podekuji kdyz je pusitite apod.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Murdoc

Take blikam.

Jednou jsem vezl spoluzaky (jeden mel cersve papiry) a potkali jsme cajty jak meri, tak jsem protijedoucim blikl. Spoluzaci byli celi udiveni co ze to delam stejne tak i nekteri co jeli proti me.... Take jste si vsimli kolik je u nas \"slusnych\" ridicu co podekuji kdyz je pusitite apod.?

To jo málo lidí poděkuje, když je pustim. Já děkuji, když mě někdo pouští, ale párkrát jsem taky nepoděkoval, ale to byly většinou vejtřasky, traktor či dvanátsettrosky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě existuje jedno znamení mezi řidiči nákladních aut a kamionů,při předjetí návěsu nebo dlouhého nákladu na vás blikne dálkovýma pro bezpečné zařazení se před něj,někteří to použijou ze zvyku i na osobáky.Dobrá věc v noci když leje,nemusí se jet dalších 500m aby byla jistota na bezp.zařazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

no dalsi veci jsou nakladaky, kdyz blikaji levym nebo pravym blinkrem, kdyz je xcete predjet (ale samozrejme jen nekteri)

levy - nepredjizdet

pravy - volno muzes jet

docela casto to funguje v noci na taky benesov - tabor

Tak na tohle si davam pozor a po par blbejch zkusenostech se ridim heslem dokud dopredu nevidim, tak nepredjizdim, at si ten predemnou blika co chce...

Vono totiz nekdy neukazujou at predjizdis, ale odbocujou ;)

Jinak kdyz me nekdo pusti tak samozrejme dekuju, slusnost je slusnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...