Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubni pc


Marys

Recommended Posts

Ahojte jak som cital toto forum tak som sa dozvedel ze v mojej 206ke je palubny pc typu B cize ze mi to ukazuje hodiny radio cas teplotu a otvorenie dvery/kufra no lenze ja by som chcel ten typ C ktory ukaze aj spotrebu a pod. neviete kde sa da zohnat.

a este som nepochopil co je ten mux prosim o vysvetlenie a o radu P.S auto mam tyzden tak len take male info do buducna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitam vitam dakujem :) no a jak zistim ci mam presne taku konkretnu zasuvku na ten typ B a este jedna otazka kde by mi to malo vypisovat denny tachometer lebo ta palubnej doske neni tak pocitam ze ma byt na PP a ten mi to neukazuje

no a co sa tej packy tika tak je presne jak si pysal v tvare \"ploutve\" aspon myslim ked tak poslem foto

[upravil dne 28/8/14 18:44 od goges]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej středový díl kapličky, a spočítej počet drátů které ti vedou do displaye.. pokud jich je 5, tak super, pokud 4, tak se musí jeden dodělat...

Poté zkontroluj páčku, zda ti pujde vyndat konec a udělat tlačítko na palubák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zdravím, kdyby někdo chtěl display do 206ky, který ukazuje spotřebu, dojezd atd... tak jeden mám doma;-) A ještě se zabývám opravama a modifikaci páček! takže kdyby chtěl někdo dodělat tlačítko na palubní počítač tak dejte vědět;-)

Ahoj Honzo.Nevím jestli tvoje nabítka ještě platí ale scháním tento displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...