Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS


GargaCmelak

Recommended Posts

Zkontroluj, jestli není prasklý ozubený kroužek (nevím, jak 206, ale je na většině aut), vyčistit čidlo i okolí, vyčistit konektory anebo vyměnit čidlo. Pokud se už vyměnilo, tak reklamovat.

Hýbat kablíky, jestli se závada neprojeví.

Vidím, že toho máš víc, asi jsi auto právě koupil.

Nicméně, mám s Peugeoty zkušenosti z provozu asi z 15 mil. km, věř mi, že takové starosti jsou ve statistice dost vyjímečné. Tzn. např. prasklý kroužek jsem měl 2 x, závadu čidla ani jednou.

ALE, důležité - na jedné 406 to opakovaně hlásilo chybu, když prý byly různě sjeté pneu na zadních kolech.

Důležité by bylo abys našel dobrý servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,auto mam od roku 2008,a to abs se mi zaclo projevobvat az po nejakem case od repasu zadni napravy.

Zavady resim od chvile co jsem neprosel na STK :( .Ale uz 2x to stema chybama proslo,tentokrat ne.

Jj dneska jsem mel jet do servisu,kde to menili ale po ceste tam mi to zase zhaslo. Tak jsem myslel ze me uz trefi.

Zkusim asi jiny servis teda.I kdyz toto je jako reklamacka takze zadarmiko.

Jeste mam cas do pondelka. :D

[upravil dne 26/11/13 10:26 od GargaCmelak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Obnovím téma, měl bych také něco k řešení

Když jsem mojí 206-tku koupil, levé přední čidlo ABS chybělo, podle VIN jsem koupil nové ale u zapojení nastal menší problém - konektor na autě chyběl a byl tam jen kabel se 2 vodiči, tak jsem dal pryč konektor od čidla a spojil, buď to bude fungovat nebo ne - nefungovalo. Teď nedávno jsem kablíky prohodil a ABS stále nefunguje, ale chyba nebyla smazána v diag. může to být už jen tím? Že je trvalá závada stále v diag, po smazání už by ABS fungovalo?

Nebo je další možnost, že mám špatné čidlo. Vypadá totiž jinak, než na druhé straně, jenže auto bylo bourané, takže otázka co tam má být...

Kroužek je OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...