Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk na 306


willy

Recommended Posts

Nevíte někdo, jestli je u P306 1.8i 8V, rv 96 na první zárubni u motor těsnící kroužek? Jde mi o to, že i přes výměnu celého výfuku se mi zdá, že to někde pořád prdí a mám podezření právě na ten kroužek. Mechanik mi tvrdil, že ta příruba je natvrdo železo na železo, ale podle katalogu tam má bejt právě ten těsnící kroužek. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, těsnící kroužek tam opravdu byl a už je vyměněnej... bohužel se nic nezměnilo, v servisu mi ještě překontrolovali těsnost přímo na přírubě výfuku k hlavě motoru ale nic nenašli. Teď mám jistotu, že to výfukem není ale motor jde pořád dost hlučně, a nejde do otáček tak jak by měl jít. Domluvili sme se, že další krok bude diagnostika a pak kontrola rozvoďáku, jestli není \"ozub\". Jinak starty super, spotřeba oleje minimální, spotřeba 6,6 dlouhodobě, motor tahne na pětku třeba i čtyřicet... ale má divně dunivý zvuk, při tahu slyším cvakání jako ventily a když mám stažený okénko tak znatelně slyším jak prdí. Už při nastartování se mi zdá, že běží jako anča po hrázi.... nemáte někdo tušení, čím to může být? Jinak s autem sem najel tak 10 tisíc a pořád stejný, nic se nezhoršuje ani nezlepšuje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 405 po výměně výfuku mi taky auto vydávalo podivný zvuky, takže jsem měnil tenhle kroužek, všechny spojky mezi výfukovými díly, podmazával jsem ty spojky jakousi těsníci pastou na výfuky, dokonce jsem po spojky na výfuk dal nehořlavou tkaninu, aby to zcela jistě těsnilo a n stále stejné.Nakonec to dělal nový střední díl výfuku, kam asi do tlumiče zapomněli dát nějakou přepážku.Po výměně za jiný byl klid :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...