Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tužtička od PDA ve větráku !


-=Michal=-

Recommended Posts

Nesmějte se mi :D Už se určitě některým z vás stalo, že jste strkali do CD mechaniky poslepu CD a podařilo se vám ho místo do mechaniky dát do škvírky mezi CD mechaniku a další 5a1/4 jednotku (mě teda několikrát a dokonce jsem to CD jednou také nenašel vůbec :D:D

No a předevčírem jsem takhle poslepu strkal tužtičku do PDA, které mám v držáku na předním okně a hum, tužtička odskočila a spadla přesně do tý větrací lišty na přední okno :aut:aut

Tak jsem včera lištu rozebral, ale zjistil jsem akorát, že pod krytkou nic není, takže musela zapadnout úplně dolů někam do větrání. Vůbec nevím jak to tam vypadá. Koukal jsem tam skrz větrák pod filtrem, ale nic tam nebylo. Nevíte jak bych se do toho potrubí co vede na přední okno dostal ?

Asi jsem si pěkně posral život, co ? Štěstí je, že to zatím neblokuje žádnou elektronickou klapku nebo otáčení větráku...... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Máte tedy někdo nápad (když pominu hodnotu tužtičky a nákup nové) jak by šla vytáhnout ? Nechci, aby mi tam klepala a zadřela nějakej motorek klapek nebo tak něco. Musí se rozebrat palubka ? Kde mám začít ? Dík

vidim to na sundani palubky, jinak se k systemu rozvodu vzduchu nedostanes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: -=Michal=-

Máte tedy někdo nápad (když pominu hodnotu tužtičky a nákup nové) jak by šla vytáhnout ? Nechci, aby mi tam klepala a zadřela nějakej motorek klapek nebo tak něco. Musí se rozebrat palubka ? Kde mám začít ? Dík

vidim to na sundani palubky, jinak se k systemu rozvodu vzduchu nedostanes

A spodem by to nešlo ? Za rádiem to mám docela zmáknutý, ale dále jsem ty hlobky nezkoumal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Biker

Vidím to na sundání celé palubky, ale pokud to propadlo až dolů tak to nechej, stejně nákladově to vyjde lépe koupit nový ovladač na PDA.

Mno, rozebrání bude v servise určitě dražší než pitomá tužtička. O tu mi vůbec nejde :bojim . Spíš prostě nechci mít ve větráku na věky radioaktivní tužtičku, která mi zamoří celou vduchotechniku :grr

Ne vážně. Nechci, aby mi kvuli nějaký tužtičce odešla nějaká elektronická klapka nebo tak něco...... Zvláštní je, že to zatím kupodivu nic neblokuje, asi se dostala do nějakýho žlábku nebo zatáčky odkud chudinka nemůže ven (a já jí tam vocaď asi evidentně taky nedostanu) :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...