Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motorek na el. okna - shanim


kveton

Recommended Posts

Původně zaslal: kveton

Nevali se doma nekomu nebo nevite kde a za kolik sehnat motorek na el. stahovani oken + ovladaci tlacika? Uz me nebavi furt kroutit klickou jako blbec!!!:bojim

Dik

Ty máš okna na kličky? Já myslel, že se dávala elektrika na přední okna do všech 406 standartně! :o:o:o

Jinak, každej tě asi stejně nejspíš odkáže na nějakej vrakáč. Abys ale ještě nemusel měnit tapec dveří... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cechach se mozna davali dopredu el. okna standartne, ale nektery dovozy je nemaj (vcetne toho myho :roll)

tapecirunk bych menit nechtel, musel bych akorat nejak zaslepit tu diru po klice, ty sedivy se mi nelibej, kdyz uz tak bych tam chtel s kozenym calounenim nebo z toho novyho modellu (2003) s cernym calounenim, ale to bude asi problem sehnat a kdyz to bude nekde k mani, tak to bude stat peknou palbu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 kveton Já se mrknu, odešlo mi totiž stahování LP okna a nechal jsem si vyměnit origo (cca 10 tis.Kč - dodnes se probouzím hrůzou, když si na tu cenu vzpomenu) - motorek byl asi funkční, ale odešly plastový převody. Jestli to chceš, rád ti to věnuji. Ale nevím, jestli to hned najdu, mám? v garage hroznej bordel.:mrk A taky nevím, k čemu ti to bude. Bylo by lepší koupit to na vrakáči - cca 2 tis. za dvéře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

2 kveton Já se mrknu, odešlo mi totiž stahování LP okna a nechal jsem si vyměnit origo (cca 10 tis.Kč - dodnes se probouzím hrůzou, když si na tu cenu vzpomenu) - motorek byl asi funkční, ale odešly plastový převody. Jestli to chceš, rád ti to věnuji. Ale nevím, jestli to hned najdu, mám? v garage hroznej bordel.:mrk A taky nevím, k čemu ti to bude. Bylo by lepší koupit to na vrakáči - cca 2 tis. za dvéře.

To bys byl hodnej, jestli to nepotrebujes, tak bych si to vzal, alespon bych si pripravil zapojeni a vyzkousel to. Jestli to nejdes tak bych si pro to prijel, mam to kousek, jsem z Rudny.

Cinkni nebo posli SMS na 608881755

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to by bylo dobrý, ještě aby to pasovalo: je to na ročník asi 97 (předek vypadá tak jako má Tornado na fotce), stačilo by mi ruční nastavování (nevím jestli jsou tam kabely) a jaká je barva - mohl bys prosím vyfotit vzorek? Doufám že sedadlo řidiče není úplně prosezené - proto to vyměňuji - náš pan řidič má asi 120 kg.

Upřesníme to všechno fotkama a písemně a pak by to vyzvedl náš pracovník který jezdí každý týden přes Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wmarcus

čalounění samozřejmě mám taky ,ale abych pravdu řekl nevím kolik za něj-nabídni cenu,je pěkné. na ty disky se musím podívat,ale měl bych je mít taky..nechceš orig.elektrony 15\";)

to zalezi podle toho jaky je, klasicka sediva semis s drevenym oblozenim? el. okna i vzadu? Ja bych osobne nejradsi ty z uplne posledniho modelu (2002 a dal, je cely cerny, ale to se dost blbe shani)

Nejlepsi bude kdyz se nekde sejdem, ja se na ne mrknu a domluvime se.

Jestli jsi z Prahy, tak to nebude problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Jo to by bylo dobrý, ještě aby to pasovalo: je to na ročník asi 97 (předek vypadá tak jako má Tornado na fotce), stačilo by mi ruční nastavování (nevím jestli jsou tam kabely) a jaká je barva - mohl bys prosím vyfotit vzorek? Doufám že sedadlo řidiče není úplně prosezené - proto to vyměňuji - náš pan řidič má asi 120 kg.

Upřesníme to všechno fotkama a písemně a pak by to vyzvedl náš pracovník který jezdí každý týden přes Prahu.

Tak jsem zjistil, že tam nemám konektory na elektriku. Je zachovalé? Fotit nemusíš, na vzorku tolik nezáleží.

Ozvi se prosím a napiš tel, anebo email, v pátek večer bych to vyzvedl. Můj mobil: 737 286 244

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...