Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 H7 svetla nesviti na 100%


tomyk

Recommended Posts

Zdravim vas vespolek,

po dlouhe dobe auto zacalo stavkovat a chova se divne :).

P206 cc, 1.6, rv.2002

dnes jsem zjistil, ze me leve svetlo nesviti, resp. skomira. Vymenil jsem zarovku a zmena nenastal. Pri podrobnejsim zkoumani jsem zjistil, ze potkavacka sviti tak na 20 % a dalkove dost podobne. Navic me prekvapilo, ze vlakno dalkoveho svetla v pravem svelte je taky zhave. Po prepnuti na dalky je prave svetlo ok, v levem nesviti nic.

Zkoumal jsem pojistkovou skrinku

vypada takto

6m6r0260c.thumb.jpg

pokud vytahnu pojistku leve dalky, nesviti cele leve svetlo, to same pokud vytahnu pojistku leve potkavacky

v obou pripadach prava dalka neni zhava

mate nekdo prosim napad co je blbe?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi voltmetr, jeden pól voltmetru na kostru, druhým pólem voltmetru měř kostru levé potkávací žárovky. Naměříš asi 4 V.

Prohlídni tento konektor, kablík a ten zemnicí bod, jestli ho najdeš. Pod světlem - sám nevím kde - ale ve schematech anebo v knížce Jak na to bývá nákres zemnicích bodů - počkej, pohledám to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndavat světlo - to bych zatím nedělal, chyba bude zřejmě v konektoru anebo v zemnicím bodě. Kabel jako takový se sotva přeruší - no musíš zkusit a měřit.

Ty zemnicí body bývají přístupné - viditelné.

Dej fotky, ať se taky něco dozvíme - zábavné historky z natáčení...:D

[upravil dne 19.11.2013 09:49 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady panove. Svetlo sviti, stacilo do toho kopnout :D (takze asi ten konektor).

Jinak zemnici bod je skutecne pod svetlem, kdebe nebyly na svetle drzaky krytu zarovek, tak by byl i dobre pristupny.

Ale jak jsem to zkoumal, tam me prekvapilo, ze mam v aute k bema svetlum natahnute taktez original kabely s patici pro H4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...