Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

máte T-mobile internet GPRS? - jde vám rychleji?


mk405

Recommended Posts

nemusi se jednat o EDGE ale pouze o vyssi kodovani CS4 pro GPRS to je cca 21 k na 1 TS takže 84 Kb/s max. Puvodne jelo GPRS jenom v CS2 kodovani a to je cca 13,6 k na TS takze maximalne 54 Kb/s.

Z toho doufam jasne plyne ze 150 kb/s se neda dosahnout bez EDGE, maximalni rychlost u EDGE je 56 k na TS takze 224 kb/s.

Uvazuji bezne telefony 4+1 nikoli specialni datove moduly s dualni prijmaci cestou ktere dokazou jet i v jinych konfiguracich timeslotu.

Napis jeste misto kde se ti GPRS zrychlilo a ja se pozeptam jake se kde delaly zmeny v siti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

Ja se divim,ze nekdo chce za to pripojeni GPRS takovi penize.Ja bych jim dal tak max. 200,- mesicne.Pokud je nekdo z vas z mesta,tak dete do WiFi. Ja mam tak 512kB za 300,- a chodi to i 2Mb. :roker

ne všude ale WiFi je:aut chtělo by to WiFi celorepublikově :roker

já to mám s kámošem napůl takže platím jen půl, zase se to dá použít všude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

Ja se divim,ze nekdo chce za to pripojeni GPRS takovi penize.Ja bych jim dal tak max. 200,- mesicne.Pokud je nekdo z vas z mesta,tak dete do WiFi. Ja mam tak 512kB za 300,- a chodi to i 2Mb. :roker

Jenže je problém, že WIFI není ani všude třeba v Praze :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mk405: takze v te oblasti presneji od vysociny az po Hodonin se delalo vice zmen, zvetsovala se kapacita datovych linek, spoustelo se kodovani CS3/CS4 (viz jak jsem psal nahore) a prehraval se sw v siti. Bohuzel Ti to presneji nereknu, nespada to pod nas a i kdyby tak nemuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila

to mk405: takze v te oblasti presneji od vysociny az po Hodonin se delalo vice zmen, zvetsovala se kapacita datovych linek, spoustelo se kodovani CS3/CS4 (viz jak jsem psal nahore) a prehraval se sw v siti. Bohuzel Ti to presneji nereknu, nespada to pod nas a i kdyby tak nemuzu.

ok, díky, šlo mi spíš o to jestli je to dočasné nebo takhle zůstane:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila

nemusi se jednat o EDGE ale pouze o vyssi kodovani CS4 pro GPRS to je cca 21 k na 1 TS takže 84 Kb/s max. Puvodne jelo GPRS jenom v CS2 kodovani a to je cca 13,6 k na TS takze maximalne 54 Kb/s.

Z toho doufam jasne plyne ze 150 kb/s se neda dosahnout bez EDGE, maximalni rychlost u EDGE je 56 k na TS takze 224 kb/s.

Uvazuji bezne telefony 4+1 nikoli specialni datove moduly s dualni prijmaci cestou ktere dokazou jet i v jinych konfiguracich timeslotu.

Napis jeste misto kde se ti GPRS zrychlilo a ja se pozeptam jake se kde delaly zmeny v siti.

Takže asi tak, spojení drží stabilně přípojnou rychlost 80Kb/s, občas vyletí tato rychlost až na 152Kb/s.Konfigurace 4+2 timesloty a EDGE tu opravdu není, na tom mi jede telefon o něco rychleji 170Kb/s +/- cca.10Kb/s.Takže podle propočtů to možné není, ale děje se.Možná chyba v softu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...