Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1,8 16V - motor netáhne, kolísá volnoběh, atd..


Návštěvník

Recommended Posts

Tak novej senzor dneska dorazil, vyměněnej, a zdá se že motor líp táhne, snáz jde do otáček, takže asi ok. Snad to tak bude pořád :-D

Jen se zeptám, jakej je správnej postup na reset ECU?

Když jsem to dělal přes baterku, tak se po zapnutí klíčku nastavovala klapka, a vůbec se z motoru ozývali všelijaký zvuky, ale když jsem to udělal tím odpojením kabelu, tak se z motoru neozval jedinej zvuk. Jestli jsem náhodou něco neudělal špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nevím já nikdy neodpojoval baterku,kromě výměny za jinou.Reset jsem vždy prováděl a to kolikrát jsem přijel z práce otevřel kapotu odpojil řj a šel domů.Ráno přišel zapojil a pak jak jsem ti psal v SZ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

posílal jsem plno SZ tak se v tom neorientuji a nehledě je taky mažu . dokonce je tu někde na foru co a jak se to dělá s řj po resetu, co a jak .Musel bych pohledat a někde jsem dával i odkaz kde to je napsaný.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

A jak to jede v zatahu? Cuka, dusi se?

Zkusil bych pujcit jinou zapalovaci rampu a vymenit. Svicky mas co tam patri - FR7DC+ ? Nejaky vypis live dat na diag probehnul? Jaky jsou hodnoty MAP senzoru a lambda sondy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam podobny problem. P406 Break 1.8 81kw LFY, LPG. ted zacalo zlobit startovani za studena (na benzin). Vetsinou chytne az napodruhe, mozna pomaha pri startovani trochu proslapavat plynovy pedal. Pri pomale jizde (studene) to ma tendenci skubat a dusit se, tak do cca 2000 otacek, pri vyssich otackach je motor ok. Toto chovani pozoruji pouze na benzin. Na LPG je vse ok, LPG se prepina pri nizke teplote (30°C? +-). Hadam, ze chyba bude nekde v palivove soustave. Cerpadlo je pul roku stare, ted menim palivovy filtr. Pote snimac tlaku paliva? Nebo muze byt chyba jinde? Moc dekuji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...