Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Xenony


stepan89

Recommended Posts

Zdravím, neměl by někdo foto nebo odkaz na info. jak vypadá a kde je umístěn korektor xenonů (inklinometr, čidlo zatížení pro naklápění světel nebo jak všelijak se to dá nazvat...) na přední nápravě pro první modely P607, r. 2003-2004. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
před 21 minutami, gibbonzugandy napsal:

odpojite motorky a nastavíte ručně abyste neoslnovali

Takových potkávám denně spousty :bojim , ono jde o to , že při různým zatížení auta to svítí jinak , proto tam to seřizování výšky světel je , abys neoslňoval při naloženým autě ...

Mimochodem i Felicia měla naklápění světel (ruční , kapalinové) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím. Měl jsem podobný problém, jako tady někdo uváděl. Pravé světlo mi nenastavovalo automaticky výšku, pořád svítilo dolů, občas se chytlo. Když jsem odpojil motorek naklápění, chvilku to fungovalo normálně a pak zase nic. Zkontroval jsem čidla polohy, všechno v pořádku. Nakonec jsem mírně prihnul kontakty na motorku a od té doby vše funguje, jak má. Přitom kontakty vůbec nejevili známky oxidace, nebo špíny... Takže jestliže funduje jednomu světlu naklápění, druhé musí jít také. Hledejte chybu v motorku. 

Třeba to někomu pomůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 1. 2020 at 9:56, jarokare napsal:

Takových potkávám denně spousty :bojim , ono jde o to , že při různým zatížení auta to svítí jinak , proto tam to seřizování výšky světel je , abys neoslňoval při naloženým autě ...

Mimochodem i Felicia měla naklápění světel (ruční , kapalinové) ;)

Pokud auto různě nazatezujete, tak to nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky názor. Pak akorát potkat na STK někoho , kdo tě s tím vyhodí. U mě to třeba zkoušel. A světla na autě jsou základ. Snad každé páté auto má se světly nějaký problém - oslňují, protože kolečko na seřízení světel jim nic neříká. Nesvítí některé světlo - světla. Neseřízené - svítí do protisměru..., LED žárovky místo Hx....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...