Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání v 306


Jezkovi.voci

Recommended Posts

Lidi, mám dotaz. Mám P306 1.4. Když je motor studenej tak při přidání plynu se ozývá ( při pohledu do motoru) z levý strany takový kovový klepání ale jenom v okamžiku přidání. Když ho podržím na stabilních otáčkách, přestaneto. S servisu rozebrali celej vršek motoru, všechny vůle jsou ok, všechno co se má hýbat se hýbe, co se nemá hýbat se nehýbe.Může to být od spojky? nebo od poloos. Blbý je že se to nese celým motorem, ale právě na polosách je to klepání cítit. Help me ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mam taky 306 se stejnym motorem, a je pravda ze po tech 100 tisicich co to ma najeto mi to taky trochu klepe .. pri pridavani plynu (a na nizsich otackach). Tipuju to na vuli v nejaky hrideli :mad:.

Krome toho mi po vymene gufer ventilu dela auticko takovy huiiiii pri pridani a uvolneni plynu (huiii kdyz klesaji otacky zpet). Nevim jak to popsat, naposledy jsem to slysel v Need For Speed kdyz jsem jezdil s Lamborgini co melo turbodmychadlo :). Mohly by to byt neserizene ventily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takove to huiii huiii, to muze byt napinaci kladka na rozvodech..... treba to pri te vymene gufer moc napli (ten rozvodak) nebo uz to lozisko je moc vychozene a to pak dela tady tohle....(vlastni zkusenost..) reeseni - vymena kladky a spravne napnuti rozvodaku....

Jinak ta kladka pry vydrzi tak 80-100tkm tak mozna uz by bylo na case...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Helou lidi, dobrá zpráva. Už to neklepe :D:D:D nebojte, nehodil sem to ze skaly ani to neprodal ani to nerozstřelil, ale nechal jsem vyměnit řemen k posilovači řízení :o Jednou sem si haluzně všim, že je tam asi 1 cm2 odlouplých drážek (3 z 5ti) no a jelikož bych nerad, aby to prdlo a nadělalo paseku, nechal jsem ho vyměnit. A ejhle, už 2 dny to neklepe. Měl jsem na ten řemen podezření, a asi se to potvrzuje. To je boží :D:D máte radost ??? Já jo :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...