Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechce Blikat


Marlin

Recommended Posts

Dnes jsem dal konecne na auti svetla, ale ejhle, auti sviti, ale nejak se nechce blikat prednim a bocnim blinkrum. Zadni blikaji, a pojistka je v poradku, ale prednim se vubec nechce, nevite co s tim?? kdyz jsem to zkousel, kdyz jsem prinesl dom svetla, tak blikali, ale ted uz ne (jeste me napadlo, zatim tam mam jedno svetylko, jestlo to nebude tim):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš voltmetr a ohmmetr?

Zapni si ten blinkr a v konektoru co visí na drátech z auta naměříš voltmetrem jak se tam objevuje napětí. Druhou část konektoru s objímkou a žárovkou proměříš ohmmetrem (naměříš do 10 ohmů) - no a musí si odpovídat ty piny konektoru.

Pokud něco není tak jak očekáváno, hledat průser - odpojená zem, plus, nebo špatná objímka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sem spatne pobral.Myslel sem ze svetla svit a blinkr nefachci a on sviti blinkr. Tak to muze bejt zarovkama. Musi byt vsechny zapojene.Pokud 1prdne,zacne to mrkat rychle a pokud prdnou obe muze uz to jen svitit.Koukni na tu kostru a zapoj vsechny zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...