Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znáte někoho z těchto stránek?


gvg

Recommended Posts

dobre, tak nejake info...

sraz pro nas byl skutcne zdarma, jifos to delal proto, aby se trochu prezentoval. Naklady s tim mel, ale po p-c nic nechtel. Co se tyka videa, neni problem napsat jifosu, at tam udela poradny klikaci odkaz na peugeot-club nebo podobne.

Co se tyka prav na video, tak skutecne nema pravo ukazovat cizi video bez souhlasu autora. Ja mu zkusim napsat a domluvit se s nim, co a jak dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se vyjádřím k debatě o designu webu. To, že někdo vyjáří svůj názor na kvalitu něčeho (v tomto případě webu) přece neznamená, že by měl být MAGOR. Každý z nás má své subjektivní názory a neexistuje nic, co by se líbilo všem lidem. Vždy se najde nějaká oponentůra, která bude vyjadřovat kritické názory. To je prostě život. Co se týká poznámky typu \"Když kritizuješ, tak ukaž jestli to umíš lépe\", tak to mi taky nepřijde úplně na místě. To, že se mi něco nelíbí, tak přeci neznamená, že musím být profesionál v tomto oboru a udělat to lépe! Když někdo prohlásí například o filmu, který shlédl, že byl strašný, tak přece neznamená, že ho umí natočit lépe. Nebo když si ERIKA vybírá oblečení na sebe a prohlásí o nějakém modelu, že je strašný, tak taky neznamená, že ho umí ušít lépe. Je to prostě názor. Souhlasím s tvrzením, že jako případného klienta by mě toto zpracování webových stránek rozhodně nepřesvědčilo o serióznosti firmy. Jsem snad MAGOR když si to myslím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Destiny... O tvém duševním zdraví se dá s úspěchem pochybovat, což mj dotvrzuje i tvoje infantilní fotka na scooteru, kde mi připomínáš Jeníčka, kterej neví z který strany má píchnout do Mařenky, ale to jen tak na okraj...:D:D:D

A k tématu se vyjádřím naposledy: Ma jitel stránek se mi ani neobtěžoval odpovědět na řekněme mírumilovný mail, čímž získal nadobro punc loosera, což by mi ani tak nevadilo, spíš si řikám... Proč to sakra neukrad někdo na EWRC a nedal si to web? To by byla lepší reklama pro klub ne?...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...