Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Eshop na vánoční sraz


ChouLu

Recommended Posts

Pokud chcete něco z eshopu dovést na Vánoční sraz, tak vytvořte objednávku přes web a místo telefonního čísla uveďte VÁNOCE.

Částku za zboží uhraďte nejlépe předem na účet klubu. V krajním případě (například nebude již čas částku převést), můžete zaplatit přímo na sraze.

Navíc bude možno na sraze koupit samolepky, vlaječky a rámečky pod SPZ a klíčenky bez předchozí objednávky.

Pokud si nejste jistí velikostí objednaného trička, kontaktujte mě, mohu Vám vzít více velikostí na vyzkoušení :papa

V případě dotazů piště sem do vlákna.

ChouLu :)

[upravil dne 2/11/13 21:27 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, odlehčím Ti od těch dámských pro mojí drahou polovičku (třeba mě hned po rozbalení nezabije). Jen doufám, že se alespoň trochu trefím do velikosti. Ta písmena \"M, S, L ....X....\" mi nějak nic moc neříkají - jednoduše řečeno \"MÁM V TOM GULÁŠ\".:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě - když se tu objeví ve srazech odsek mající název Vánoční večírek, celkem bych očekával, že první příspěvek v něm bude upozorňovat kde, kdy a proč se taková věc koná, zboží z e-shopu bych viděl až na x-té podvlákno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ty jo já posledně dostala tušim XL dámský tričko a bylo mi krátký a těsný (výhra v bowlingu tušim loni).... Tak se těch velikostí tak trošku bojím :D Ale kdyžtak nějaké xxl dámské bych si vzala...

Jinak velikost trička se povedla u těch triček z Kněžnice teď. Nedaly by se sepsat míry u těch velikostí triček na eshopu? Myslim si, že i pro chlapy, kteří by objednávali pro své drahé polovičky, by to bylo pohodlný, rozhodně lepší než rány na slepo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...