Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podezdrele levne vozy


zabit

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontaktuj ho e-mailem. Tipuju že bude chtít zaplatit zálohu řekněme 20000,- na dopravu vozu z anglie. Protože byl zaměstnán v CZ, vrátil se do anglie a vůz nepotřebuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mám z mejlu celou debatu :D:D

Dobrý den!

Musíte poslat peníze na účet společnosti banky (platba prostřednictvím bankovního účtu je nejbezpečnější). Poté, co odešlete platbu ve dnech max. 3 budete mít auto a všechny papíry a dokumenty. Budete mít 5 dnů testovat a řídit auto, a také nahlížet do všech dokumentů, aby se zjistilo, zda jsou dobré. Na konci tohoto 5 dnů, pokud z nějakého důvodu špatného nebudete chtít udržet auto, dostanete všechny peníze zpět od společnosti, a nebudete účtován nic, protože všechny daně a poplatky hradí mně. Jsem čestný člověk a prosím věřit mi, že je to pro mě velmi těžké prodej tohoto vozu. Nemůžu riskovat svou svobodu pro jakékoliv množství peněz, mám pěknou rodinu a děti a tam je nic v tomto světě důležitější než rodina. Poslal jsem pár fotek se mnou, mou rodinu a kopii pasu.

Děkujeme za pochopení

2013/10/15 Honza Neuzil <Neuzil18@seznam.cz>

Hodně složité to je a jak mi zaručíte,že auto nebo peníze uvidím,když je pošlu předem? Nemohu poslat zálohu za vůz a při předání doplatit zbytek?

---------- Původní zpráva ----------

Od: MARTIN L <omafac@gmail.com>

Datum: 14. 10. 2013

Předmět: Re: Sbazar.cz - Dotaz na váš inzerát \"Toyota MR2 1.8 VVTi KABRIOLET 16V Stav:...\"

Dobrý den, opet,

Já vám vysvetlí, jak se vyporádat bude fungovat:

Nejprve jsem se kontaktovat spolecnost, a já ti reknu, aby spolecnosti, že mám kupce, aby mohli zacít transakce. Poté, co že vás bude kontaktovat na e-mail s fakturou, která obsahuje všechny podrobnosti transakce. Protože nevím, jestli jste existují, nebo ne na adrese byli oni budou delat dodávky a oni nemají žádnou záruku od vás, že budete vyzvednout auto na Vaši adresu, budou žádat, aby odeslat platbu (celková cena vozidla), na jejich úcet duveru banka . Je jen míra bezpecnosti, protože oni meli problémy s klienty, nemeli zvedala peníze pripravené, nebo v plné výši pri predání a vuz se vrátil k prodejci a on byl obvinen hodne.

Poté, co budete posílat platby, kterou bude kontrolovat, a pošle Vám kopii všech dokladu a dokumentu z auta, a na max. 5 dní auto dorazí na váš domov se všemi doklady a dokumenty v originále. Poté, co dostanete auto u vás doma na konci 5 dnu inspekce Pokud auto není, jak inzeroval a vy se rozhodnete ne aby to spolecnost vrátí vám peníze, které jste odeslali dríve, žádné otázky, a dopravu zpet auto bude moje starost. Myslím, že to je víc než reálná pro nás oba.

Berte prosím v úvahu, že bych se dostat zaplaceno až poté, co obdržíte auto a ujistete se, že všechno je, jak bylo dohodnuto. Pokud budete akceptovat auto lidí z firmy bude dávat peníze na me.

Pokud souhlasíte s temito podmínkami a budete mít peníze, pošlete mi vaše celé jméno, telefonní císlo a adresu, kam chcete auto má být dodáno, a já budu iniciovat transakci s firmou. Obdržíte všechny podrobnosti transakce z nich po tom.

Budu platit za všechny dane a dopravy a také spolecnost poplatku .

Dekuji

2013/10/14 Honza Neuzil <Neuzil18@seznam.cz>

Dobrý den,

jak to vypadá s autem? už jste se dlouho neozval.Děkuji za odpověď

---------- Původní zpráva ----------

Od: MARTIN L <omafac@gmail.com>

Datum: 12. 10. 2013

Předmět: Re: Sbazar.cz - Dotaz na váš inzerát \"Toyota MR2 1.8 VVTi KABRIOLET 16V Stav:...\"

Dobrý den!

Jsem velmi rád, že jste reagoval na muj e-mail a stále chcete koupit auto. Protože nejsme ve stejné zemi a nemužeme splnit, aby se rešení, navrhuji vám uzavrít dohodu s použitím námorní spolecnosti, které jsem používal to tady v Glasgow. Název spolecnosti je DLS.Elementfx Transport ( www.DLS.Elementfx.com ) , to je velmi dobré lodní spolecnost zde ve Skotsko, jsem již registrováni na jejich služby, protože jsem použil je v minulosti a jsou velmi uprímní a bezpecné . Budete také mít možnost jej rídit, kontrolovat auto a doklady po dobu 5 dní, dokud budu mít zaplacené a spolecnost se bude starat o námorní dopravy a také prevod dokumentu na vaše jméno. lidé z firmy Vám pomuže k registraci vozidla na vaše jméno a poskytovat pomoc na testování vozu. Máte-li vážne o tom i se dockat, až me kontaktovat a já vám rekne, jak funguje obchod.

Dekuji

Dobrý den!

Jsem velmi rád, že jste reagoval na muj e-mail a stále chcete koupit auto. Protože nejsme ve stejné zemi a nemužeme splnit, aby se rešení, navrhuji vám uzavrít dohodu s použitím námorní spolecnosti, které jsem používal to tady v Glasgow. Název spolecnosti je DLS.Elementfx Transport ( www.DLS.Elementfx.com ) , to je velmi dobré lodní spolecnost zde ve Skotsko, jsem již registrováni na jejich služby, protože jsem použil je v minulosti a jsou velmi uprímní a bezpecné . Budete také mít možnost jej rídit, kontrolovat auto a doklady po dobu 5 dní, dokud budu mít zaplacené a spolecnost se bude starat o námorní dopravy a také prevod dokumentu na vaše jméno. lidé z firmy Vám pomuže k registraci vozidla na vaše jméno a poskytovat pomoc na testování vozu. Máte-li vážne o tom i se dockat, až me kontaktovat a já vám rekne, jak funguje obchod.

Dekuji

2013/10/12 Honza Neuzil <Neuzil18@seznam.cz>

Děkuji za informace a co mohu udělat proto,abych auto mohl vidět a koupit si ho?

---------- Původní zpráva ----------

Od: MARTIN L <omafac@gmail.com>

Datum: 12. 10. 2013

Předmět: Re: Sbazar.cz - Dotaz na váš inzerát \"Toyota MR2 1.8 VVTi KABRIOLET 16V Stav:...\"

Dobrý den,

Vozidlo je stále na prodej za tuto cenu. Je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady. Dodává se se všemi originálními klíči, manuály, deník údržby, zimní pneumatiky a všechny dokumenty. Vůz byl mého bratra, který žil v České republice, můj bratr zemřel při strašné nehodě motocyklu. Jsem velmi smutný, že bolest je velmi velký pro mě, to byl můj jediný bratr a já ho milovala moc.Bydlím ve Skotsku, Glasgow a auto je se mnou. Jeho manželka mi dal auto prodat, protože ona se stěhovala u mě doma a ona se nemůže použít tady ve Skotsku, protože zde auta mají volant na pravé straně. Ona nechce zbohatnout na smrti mého bratra tak, že je důvod, proč jsem dal za nízkou cenu. Vůz je česká značka, stejně papíry a desky, má všechny zaplacené daně, a nyní všechny papíry a dokumenty jsou na mé jméno, pokud si chcete koupit to není žádný problém, protože pošlu auto ve vašem zemi a já budu platit za přepravu daní. Pro více informací počkám mě kontaktovat brzy.

Děkuji vám!

Martin

PS: Jsem velmi líto mé špatné češtině, pokud umíte anglicky to bude lepší pro mě.

2013/10/12 <neuzil18@seznam.cz>

Dobrý den,

neuzil18@seznam.cz se zajímá o váš inzerát „Toyota MR2 1.8 VVTi KABRIOLET 16V Stav:...“ a píše:

Dobrý den, mám vážný zájem o tento vůz.je stále na prodej a jestli mohu požádat o více ifnormací. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný podvod, takových jsem už viděl a nejen ze své pracovní pozice....je pěkné, jak inzerent píše u všech inzerátů stejným tvarem telefonní číslo... :D

Doporučuji nahlásit správci webu (Seznamu) všechny tyto podvodné inzeráty, protože se obvykle najde nějaký blbec, co tu zálohu nebo celou cenu předem pošle a pak k nám chodí brečet, jak naletěl, a ať pachatele najdu... :roll

[upravil dne 2.11.2013 17:01 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dokážou a to jen díky dobrým technikám sociálního inženýrství...jsou prostě lidi, co jim na ty jejich pohádky skočej...a když je osloví z jiného emailu týž pachatel jako rádoby přepravní společnost, tak už uvěřej úplně všemu..... :roll některými technikami sociálního inženýrství se jim povedlo získat i částky překračující milionovou hranici od jediné fyzické osoby, alespoň co mně prošlo rukama v práci. ;)

[upravil dne 2.11.2013 17:12 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost a nevděk světem vládne, v roce 1992 jsem v rámci školního výletu vyrazil z Richione do Rimini na trhy, Italkočeška, která nám průvodcovala celým pobytem, nás varovala (byli jsme děti), abychom nepodlehli hůře vypadajícím prodejcům bez vlastního stánku nabízející elektroniku, že se jedná o padělky a právě čekají na kavky z východní evropy..... No jediní, kdo se tomu smáli, byli dva řidiči..... A právě tito dva jediní ostřílení hoši, v Itálii už oproti nám byli mockrát, koupili dřevěný kamery :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mu odepsal, a poté mu sdělím, že mám mezinárodní spediční firmu s pravidelnou linkou tam a tam /podle toho, kde auto bude/a uvidím jak bude reagovat,když mu napíši, že si auto vyzvednu osobně.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...