Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotreba oleje - P307


Zbynek

Recommended Posts

Mate nejake zkusenosti se spotrebou oleje u P307 1,4 / 55kW, benzin???

Mam pocit ze u motoru po 29000 km je 0,5 litru na 7000 dost. Je to ubytek od maxima do poloviny mezi max/min na merce v motoru. Do prvni vymeny (22 600 km) neubylo vic nez 0,2 litru!

Pouzivam Total 7000, alespon podle servisniho zaznamu. Poradite co delat a jak overit zda je vse O.K.??

Zbynek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt divný. Mám stejnej motor v 306ce a olej vůbec nedolejvám. A podle průběžných \"drátových\" kontrol vůbec neubývá. Mám najeto 96 tisíc. V servisu mi tam při výměně lijou Total 6000 nebo Total 7000. Řek bych, že to není normální.

Neměřil jsi to jednou s teplým a podruhý se studeným motorem? Těsně po jízdě chvilku trvá, než olej zase steče z promazaných míst do vany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, je to vysledek dlouhodobejsiho sledovani. Skutecne ubyva tak jak popisuji. Je to samozrejme pod limitem pro zaruku, ale i mi to pripadne nenormalni, zejmena, kdy do prvni vymeny jsem temer zadny ubytek nezaznamenal. Jeste to mohu reklamovat, ale jek to dokazat, kdyz jsem to dolival sam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...