Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej + rádio


Squirrel11

Recommended Posts

je tam, nevím, jestli pomůže. Mám více dokumentace, ale nevím, k čemu přesně se hodí - obvykle tam není popis, ke kterému ročníku a provedení je to schema.

Pro začátek zjisti, jestli jde +12V k rádiu, jestli jde k displeji, a jestli není upadená zem. Taková totální závada může být nějaká pojistka u rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

První co ti poradím, než poletím do Jihu, je, aby si vyměnil v displayi ze zadu žárovky :) bývá to jedna z příčin :)

ok vyzkouším to ...... ale normálně to šlapalo ..... a jak docílím aby se mi to při rozsvícení světel nestmívalo ??? za slunka to není vidět ...... :((( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

U 206 rv.2004 podržet levé tlačítko u budíků - standardně tuším RESET najetých kilometrů. Držením se zapnutými světly krokuje podsvit displeje když budeš mít rožnuto / se zhaslými zase jak bude při vypnutých. Jednoduše na požadované intenzitě pustíš tlačítko. Jenom je to dost rychlý, mě to trvalo snad 5 koleček než sem se trefil tam kam chci  :mrk .

Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...