Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Napájení čelní kamery ze stmívacího zpětého zrcátka?


benik1984

Recommended Posts

Musím se podělit o první chybu kterou jsem na své instalaci kamery objevil. Kameru jsem umístil tak abych na ní neviděl a nebránila mi ve výhledu a jediné šikovné místo je za zrcátkem bohužel je to přesně v místě kde má zrcátko světelný senzor a díky tomu je pořád zatmavené :grr

ak kamera dovoluje jednoducho daj otocit obraz v nastaveniach a na pravu stranu daj;) a mas poriesene.

Problém je v tom že na pravý straně je senzor deště a pak už je kamera moc nízko já na ní vidím a to mi vadí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzerá super, mne sa páčila táto http://www.alza.sk/truecam-a5-d510140.htm

len sa bojím tej značky, aká to bude kvalita...:myslim

To neviem ale dam ti radu, pozri si ako casto vydavaju sw, a skus si stiahnut neaky ako rychlo to ide.. Pittasoft ma asi najpomalsi komercny web aky som videl za posledne roky... Najdi si recenzie a fora, hlavne kvoli ohrievaniu kamery v lete atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Youtube zabudni, niekde som cital ze ich engine jemne vylepsuje to co uploadujex, nestudoval som to vsak do detailu. Ak naozaj chces dobre dopadnut, len fora a video priamo od userov... Osobne by som uz znova tuto nekupil, lebo pomer cena/vykon nesedi.... Keby bola ta moja za 115€ tak hej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa neda pausalne povedat... Kazdy ma ine preferencie. Mne by nechybalo, neni to ciachovane takze v pripade dokazovania to nemusi mat vobec ziadnu vahu, a mozno bude... Najlepsie je ked by kamery nebolo treba ale nato slovac a vychod musi zmenit mentalitu cosa nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlopi neblbnite, kamery za 100eur a vysledny produkt je len video, ktore mozno nikdy nezuzitkujete? akurat to laka zlodejov...

ja som kupil takuto za tazkych 23eur a aj to si hovorim, ze je to len tak tak v limite.....

http://www.ebay.com/itm/151191763332?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

bez gps, motion detekcia je tam uplne zla, mam to aj tak nastavene, tak, ze sa zacne video nahravat vtedy, ked je elektrika v 12v zasuvke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...