Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

METEX


Karel

Recommended Posts

:D Karle, kouknu se Ti zitra v praci, jestli vubec nejaky navod mam :D Je to dle meho nazoru trivialni - jeden drat se strci do diry V,A (nebo tak nejak) a druhy do COM (nebo, jak se jmenuje). A pochopitelne ampermetr zapojit do serie v obvodu.

Podivam se presne, jak se ty zdirky jmenuji a pokud najdu navod, tak Ti neco poslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ten METEX, který tady mám je M-3860D. Je to, jak jsem Ti psal: minus strčíš do zdířky COM a plus drát buď do zdířky \"mA\" (pokud měříš proud do 400mA) a nebo do zdířky 20A. Je to tam všechno jednoznačně namalovaný. Možná u Tvého typu to je jiné. Mám se dívat po návodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas

Teda jestli je to digital, tak je jedno, jak ty draty zapojis do obvodu, vzdycky ti ukaze bud znamenko minus pred hodnotou, ale tebe zajima absolutni hodnota proudu a ne jeho smer :o)

Hlavne jestli ocekavas vetsi proud, prehod si cervenej drat do zdirky pro vetsi proud (ja mam do 10A), pak samozrejme musis navolit na otocnem prepinaci spravnej rozsah - I=10A.

Hlavne do serie !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...