Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 VTi - olej


DavidG

Recommended Posts

Proto jsem se ptal , co má napsáno v řádku OLEJ.

matii s těma cenama je to těžko, vybral jsi pro tebe to špatné , to že mono display na 407 stál 10 000 a ted stojí půlku zase někoho potěší.

A ještě cena dílů / kvalita. Tady u nás je pár místních opravařů. Znám je většinou dost dlouho, občas pokecáme. Věř tomu , že kdyby měli všichni 308 VTi jako svoje soukromé a budou si dělat údržbu, opravu, olej, tak 8 z 10 si přijde pro original materiál. Výdrž čepů, desek, rozřezané olejové filtry na porovnání vložky atd.

Počkej to jsme se špatně pochopili. Já kupuji VÝHRADNĚ originální materiál v té nejlepší kvalitě. Žádný \"šunt\" bych do svého miláčka nedal.

Jen ho nekupuji ve značkovém servisu, ale v ověřeném obchodě s ND.

Viz olej:

OLEJ

Pochybuji, že by PEMA prodávala nějaké falzifikáty. To samé bylo s brzdovými deskami ATE, filtry BOSCH, svíčky NGK atd.

Jinak s těmi díly máš recht, většinou zlevní co nepotřebuješ, to je zákon schválnosti. Jen mi připadá, že ty věci, co jdou nejvíce na odbyt a časem je potřebuje každý, tak jsou strašně \"napálené\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Sorry za upřímnost, ale pokud to bylo jen tohle a olej nebyl ani Total, tak to už je fakt zlodějina.

Pak se jeden diví, že lidi kašlou na garančky po záruce.

[upravil dne 29/10/13 19:18 od matii]

Výměna oleje pro 308 stojí v autorizovaném Pug servise necelé 4000 Kč, pro větší motory třeba 407 s V6 je to 5 000Kč. Tak jen abys byl v obraze ;).

Neobhajuju jestli jsou ceny přijatelné či ne. Ale zase se ohánět kolik tě stála výměna doma... Vždy je možnost volby, když mi to přijde drahé, jdu jinam ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...