Ahoj chlapi, blíží se nám zima a s ní spojené časté používání stěračů. Začínám se po nějakých koukat a narazil jsem na tyto. Cena vychází do 150,- za kus což je fajn. screen capture windows 7 Máte je někdo odzkoušené? Na jaře jsem dával obyč.ploché, bezramínkové a už nechávají šmouhy. Tak jestli zkusit tyto nebo nebo vyměnit jenom gumičky (stěrače Valeo, nebo Bosch za 700,- opravdu nechci) Díky za recenze chlapci. Karel [upravil dne 29/10/13 11:47 od Karel_Sch] [upravil dne 29