Ahoj chlapi,
blíží se nám zima a s ní spojené časté používání stěračů. Začínám se po nějakých koukat a narazil jsem na tyto. Cena vychází do 150,- za kus což je fajn.
screen capture windows 7
Máte je někdo odzkoušené? Na jaře jsem dával obyč.ploché, bezramínkové a už nechávají šmouhy. Tak jestli zkusit tyto nebo nebo vyměnit jenom gumičky
(stěrače Valeo, nebo Bosch za 700,- opravdu nechci)
Díky za recenze chlapci. Karel
[upravil dne 29/10/13 11:47 od Karel_Sch]
[upravil dne 29