Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde sehnat svody na 307cc


Guest Finger

Recommended Posts

poraďte kde sehnat svody, koncovka bude od Remuse (přímo na danej model) ale chtělo by to i střed a svody..je to model 307cc, motor je 2.0 180k (doufám že po chipu a výfuku se dostanu přes 200:-) ) díky moc za rady, fakt sem u nás nic nesehnal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Finger

poraďte kde sehnat svody, koncovka bude od Remuse (přímo na danej model) ale chtělo by to i střed a svody..je to model 307cc, motor je 2.0 180k (doufám že po chipu a výfuku se dostanu přes 200:-) ) díky moc za rady, fakt sem u nás nic nesehnal...

Co třeba Supersprint? Dělají kvalitní svody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Finger

mrknu se, ale to asi bude bezva palba...nedělá to třeba nějaká ověřená firma u nás?

No palba to bude každopádně ale svody nekoupíš levně ani když si je necháš udělat u nějaký firmičky tady.

Počítej minimálně 10 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasný jenže od supersprintu to bude tak 30...kdyby se náhodou někdo dostal dál než na úvodní stranu, zkuste mi říct cenu svodů, díky..vyhazuje mi to jen chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Finger

no jasný jenže od supersprintu to bude tak 30...kdyby se náhodou někdo dostal dál než na úvodní stranu, zkuste mi říct cenu svodů, díky..vyhazuje mi to jen chybu...

no asi to maj nějaký rozdělaný. Jinak 30 nemusí. Asi před dvouma lety sem od nich bral svody na 106 S16 a stály 16 tis.

Ale ten efekt k nezaplacení :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže svody řešit určitě? jinak sportovní podvozek tam bude, chip a filtr mi bylo řečeno že vložka je na nic a do kuželu se mi moc nechce..vyplatí se nějaké další úpravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Finger

takže svody řešit určitě? jinak sportovní podvozek tam bude, chip a filtr mi bylo řečeno že vložka je na nic a do kuželu se mi moc nechce..vyplatí se nějaké další úpravy?

No pořád je to atmosférickej motor takže celej vejfuk by nebyl marnej když už budou ty svody. Jinak sportovní vložka filtru je ti na nic ale když budeš mít lepší vejfuk už to neplatí.

Sem na to docela zvědavej až to budeš mít hotový dáme někde sprintík :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok:-) tak se mrknu i po filtru! jo je to atmosféra, sem do poslední chvíle myslel že ne - zvyklej ze všech golfů atd. co mají turbo...ale taky dobře...

Kdybyste věděli kde sehnat svody na toto auto, napište prosím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O sportovnim vyfuku take uvazuju, byl jsem u sveho upravce ktery stavi zavodni motory, a rikal ze mi spocitaji a udelaji cely vyfuk tj. svody predek stred a zadni dil, vse komplet z nerezu. Cena cca 18-20 tis. to myslim neni az tak moc.

Momentalne mam 1,6 16V a ta ma umisteny katalyzator tak blbe prisroubovany na parohy vyfuku tj, fyzicky hned pred motorem v kolme poloze, to je udajne ekonomicka varianta, bohuzel \"zabijak \" vykonu motoru, jak se ma dobre vyplachovat.

Navic mam 2 lambdy takze bude nutne te zadni protahnout kabel a umistiti ji az za posunuty katalyzator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...